Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem akarok olyan emberrel ismerkedni, aki nálam 10 évvel idősebb korában is csak annyit tud felmutatni, mint én most?

Figyelt kérdés
Tudom, semmi garancia arra, hogy 10 év múlva előrébb fogok tartani, mint most, de nem értem, egyesek miért érvelnek azzal, hogy "dehát neked is csak ennyid van". Egy huszonéves ha albérletben lakik és 200 nettót keres, szerintem az oké kategória. De 30-40 évesen ez a szint a szememben egy nagy nulla. Miért baj az, hogy ha idősebb embert is választanék, akkor is csak olyat, akinek megvan a maga nívója és nem ragad meg ezen a szinten idősebb korára?
2020. ápr. 13. 14:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Ez óriási butaság. Ha pl. valakinek a végzettsége szobafestő, és egy szobafestő átlag bére hasra ütve nettó 200, akkor 50 év múlva is annyi lesz, inflációval igazítva.


Azért, mert valaki öregszik, nem fog a munkája mágikusan magasabb fizetést termelni.

2020. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Egy frissdiplomás fizetése szépen emelkedik a megfelelő munkatapasztalattal. A gyakornokok 150-200 körül keresnek. Nem igaz, hogy valaki 10 évig semmit sem csinál, amitől többet érne a piacon...
2020. ápr. 13. 14:51
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Miért baj? Azt választasz, akit akarsz. De szerintem nem feltétlenül a fizetés a lényeg, hanem hogy vannak-e ambíciói, akar e előrébb jutni az életben, milyen tervei vannak stb. Ha csak úgy éldegél céltalanul és nem akar sem változtatni, sem feljebb jutni és nem is a szenvedélye a munkája, csak úgy van, na olyan ember nekem nem kellene.
2020. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Azt választasz akit akarsz , az a baj ha minket kérdezel hogy baj e amit akarsz
2020. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kinek lenne baj? Te döntöd el, mik az igényeid, és mi fontos számodra. Válassz olyan embert, akit akarsz.
2020. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarnék :D
2020. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindenki ugyanott kezd.. Lehet hogy 10 évig ápolta a haldokló sérült gyermekét, demens anyját, rákot vagy más betegséget küzdött le, átvállalta egy rokona hitelét, felvette a svájcifrankos devizahitelt, élsportoló volt, de jött egy rossz végtag, megerőszakolták gyerekkorában és azóta sem dolgozta fel, 2 éve még gazdag volt, de jött egy rossz befektetés és most mélyponton van.


Egy ember értékét nem szabad egy pillanati állapotban megbecsülni, a legtöbben nem egyenletes teljesítményt nyújtunk, mert nem mindegyikünk élete langyosvíz.

2020. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha azt mondjuk, hogy baj, akkor nem fogsz 10 évvel idősebbel ismerkedni? Eleve nem értem a kérdést...azzal ismerkedsz akivel akarsz, ez nem tartozik ránk.
2020. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
Én sem kezdenék olyan nővel illetve nem költöznék össze olyan nővel aki még tanul és nincs állása, ugyan is senkit nem fogok eltartani a 2 szép szeméért.
2020. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Szóval szerinted minden szakma úgy néz ki a világon, mint a tiéd? Szerinted mindenki aki húsz évesen 200-at keres az 40 évesen 500-at fog? Nagyon korlátolt a gondolkodásod.
2020. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!