Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli fèrfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli fèrfiak, akiknek mar a B oldal forog (60 körül majd minden fèrfi meghal infarktusban v daganatban), ti hogyan dolgozzátok fel h nincs párotok es csak egyre rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 16:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Most az lett az új sláger, hogy a férfiak 60 éves koruk körül meghalnak és ezért kell 30 felett igyekezni?: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Csak a miheztartás végett: azok a férfiak, akik nem élnek önpusztító életet (valamilyen függőség, értelmetlen veszély keresés, stb.) és próbálnak figyelni az egészségükre, kb. ugyanolyan élethosszra számíthatnak, mint a hasonló nők.

2020. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
azért van 5 ből 4 szer egyedül a 70+ éves asszony...Persze igen, ha nem vagy önsanyargató. De nem egy nőről tudok akik 30-35 évesen haltak meg petefészek, méhnyak, vagy mellrákban. Pedig fiatalok voltak, nem önsanyargatóak. 60% ban mindent a genetika dönt el, h meddig élsz (orvosok mondják)
2020. okt. 30. 19:34
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

Akkor a logikád szerint ők már 17-18 évesen a B oldalnál tartottak, tehát 20 évesen már nagyon sürgetniük kellett volna a társkeresést? De mivel nem tudhatja senki előre, hogy ő bele kerül ebbe vagy sem, ezért minden nőnek ezt kellett volna tennie? De akkor mi van a 70 pluszos özvegyasszonyokkal? Ugye érzed a problémát?

Senki nem tudja előre hogy mennyi időt kapott, maximum tippelni tud a családja korábbi generációi adatai alapján. Az meg vagy bejön, vagy nem, pl. mert ők még nagyon más életet éltek.

Ez a B oldalas dolog egyébként is sántít. Egy embernek nem csak 2 életszakasza van, ráadásul az egyes életszakaszok sem mindenkinél egyforma hosszúak.

2020. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Néha kimegyek szüleim, nagyszüleim sírjához rendezgetni. Utána sétálgatok. Olvasgatom a neveket és az életkort. Fétfiak tekintetében ezekben a temetőkben nekem sem jön ki a KSH átlag. Biztosan vannak temetők ahol többségben vannak a 72 felett elhunyt férfiak.
2020. okt. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"azok a férfiak, akik nem élnek önpusztító életet (valamilyen függőség, értelmetlen veszély keresés, stb.) és próbálnak figyelni az egészségükre, kb. ugyanolyan élethosszra számíthatnak, mint a hasonló nők."


Hát nem. pl. rokon házaspár. Értzelmiségiek. Nincs elhízás, dohányzás, alkoholizálás. Férfi 6x 3. inkfartus. Felessége 8x rák.

2. szomszéd. szikár férfi. 4x exitus duci feleség már 6x még él. Rokon szikár férfi 5x duci feleség 6x még él. .....

2020. okt. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Apám Churchill-i kort élt. Hasonló testalkattal termelt borral, pálinkával. Anyám egészségesebb életmóddal tizenévvel kevesebbet. Ismerettségi körben ez az egyetlen kivétel.
2020. okt. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
51%

Ferjem 38 volt amikor talalkoztunk. Elte vilagat, csajozott, sorozott, hobbijanak elt, akkor sem volt egy megkeseredett valaki, sot.A baratai ekkor mar 10eneves hazassagokban eltek 2-3gyerekkel.


Aztan vmiert engem dobott neki a gep egy 2 es egy 4 eves gyerekkel es hatalmas egymasratalalas lett,pedig egyikonk sem igy tervezte.


Most 44 eves boldog hazas ember immaron 3 gyerekkel, mert megszuletett a kozos babank akitol elolvad ha meglatja.


Tehat 44evesen a sors fura fintorakent ugyanott tart mint a baratai, csak a hozzavezeto ut volt megirva mashogy.


Nagyapja nemreg halt meg 90evesen. Ennyit a B oldalrol. Elni kell nem szamolgatni h mennyi van hatra.

2020. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mi az a B oldal.

De én tudatosan adott magánéleti okból soha nem is kívántam ezzel foglalkozni. Bőven van mit csináljak ezen kívül még a munka mellet is.


Nem is értem, hogy ez mért egy kötelező dologként van felfogva.

Úgy 15 év átlagéban 5-6 nőnek mondtam már nemet.

Egyébként grátisz, hogy a munkatársaim "csupán" 80%-a elvált.

Az összes gyerekes ismerősöm meg csóró és idegbeteg.


Én örülök, hogy nekem nincsenek ilyen gondjaim és szerintem a jövőben sem lesznek.

2020. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 MolotovPunk ***** válasza:
51%

Mindenkinek máshol kezdődik a (B oldal) mivel sajnos senki sem tudja megmondani meddig fog élni.Valaki 60 éves koráig él,van aki meg 80 fölött hal meg,valaki meg fiatalon balesetben,vagy betegségben huny el.Nem mi választjuk a sorsunk.Mellesleg egy adott kor után nem mindenkinek negatívum az,ha egyedül van,főleg talán azoknak,akik elváltak és előtte sokáig egy rossz házasságban/kapcsolatban éltek...Én pl önálló döntés miatt vagyok egyedül jó ideje.Az elmúlt 3-4 évben lett volna 1-2 nő,aki összejött volna velem,de sajnos ők nem jöttek be nekem.Ez van,nekem egy kapcsolatban kell a szikra,ha az nincs,akkor maradok egyedül.Egy ideje ritkábban is járok el szórakozni,haverokkal sörözni,mert sokat dolgozom.Jobban belegondolva,lehet időm sem lenne ismét egy komoly kapcsolatra,főleg ahol a nő mindig a nyakamon lógna.Párkapcsolati téren az életem is hullámos volt,mert hol kapcsolatban voltam,hol nem.Általában viszont több ideig voltam egyedül.

33/F

2020. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!