Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik Badoo-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik Badoo-n fenn vannak, de sosem aktívak, de nem is látszik rajtuk, hogy igazán akarnak bármit is, azok miért vannak fenn az ilyen oldalakon?

Figyelt kérdés

Gondolom ez nem csak férfiaknál van, és nem csak badoon. Nekem van fixen néhány személy akit amúgy látásból pl ismerek, és tudom, hogy szinglik, azt is tudom, hogy akarnak kapcsolatot, mégsem tesznek érte úgy igazán semmit.

Konkrétan már volt, hogy én írtam néhánynak, hátha észrevesznek, vagy hátha tudok tanácsokat adni.

Az ilyenek minek regisztrálnak?



2020. okt. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem tudják, hogy lehet törölni, vagy nem érdekli őket.
2020. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
Fb appos bejelentkezés, és minden értesítés letiltàsa. Én a napokban tudtam meg, hogy 2014óta hasznàlom a csajok és pasik appot.
2020. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokaknak friss kép van, de mindegy is
2020. okt. 31. 16:23
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
A frissítés automatikus,babàm...én friss, pasival pózolós képekből làtom, hogy bizony az a profil kvàzi elhagyatott.
2020. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igényfelmérés miatt. Én speciel kíváncsi vagyok arra, hogy kb milyen csajok szoktak engem lájkolni. Badooról meg még nem töröltem magam, csak leszedtem minden képet, leírást a profilomról, hátha egyszer még lesz kedvem visszamenni.


F

2020. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg bot van, aminek a többsége nő, de férfiak is akadnak. Tekintve, hogy te nőként ráírtál férfiakra, valószínűleg valami ügyes marketing van mögötte, ami kiváltotta ezt nálad (mármint ha nem jó pasik, de mégis annyira esetlenek szegények, hogy beindították legalább az anyai ösztönödet, hogy segíts a kis szerencsétleneken).
2020. nov. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!