Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem érez többet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érez többet ez a fiú, akkor mégis mi van köztünk?

Figyelt kérdés

Egy Facebook csoportban megismerkedtem egy fiúval. A férfi jóval idősebb nálam, én 20 éves vagyok a fiú 36.

Sokat beszélünk, találkozunk is, mindig megölel, odabújik és szeretgél, de azt mondja nem érez többet irántam, csak mint egy aranyos lány akit nagyon lehet szeretgetni, olyan mintha húga lennék...

Már kétszer is nála aludtam ott összebújtunk, kiskifliben aludtunk, de valóban semmilyen szexuális utalást, dolgot nem tett... nem értem mi ez..


2020. okt. 31. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
36 éves fiú. :) Én akkor 43 éves lány vagyok.
2020. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Férfi vagyok, és őszíntén megmondom, hogy nem tudom mit érezhet.


Én vagy nem jutok el egy nővel a kifliig (bármi is az oka, mert fiatalnak találom, mert csak haver, akármi), vagy ha igen, akkor ott férfiként viselkedek.


Ez nekem betegesnek tűnik

2020. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

"36 éves fiú."



Szerintem ez kivételesen találó megfogalmazás volt a kérdezőtől. Egy fiú az, aki nem tudja, hogy mit kell tenni egy nővel, aki csak csodálja, ölelgeti, de amúgy fél tőle, mint a tűztől.


A legtöbben a tini kor végére kinövik, van aki 30+ is ilyen marad.

2020. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én se tudnék egy ilyen 36 éves fiút férfiszámba venni.

Basszus, ott fekszek mellette és fel se áll neki?

Hagyjuk már. Az is gáz, hogy nem érez többet és ezt szépen közli is. Én is elkövettem ezt a hibát, mármint nem hittem el, amikor mondta, de elég nehéz volt hinni neki, amikor 3 órán át csókolóztunk megállás nélkül a metsző szélben és kb. szétszedett az ágyban. Utólag mégis arra jöttem rá, hogy hinni kellett volna neki, mert később igazolta az élet azt, hogy nem volt szerelmes.

2020. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meleg? Ők tudnak ennyire szeretni. És persze egy nő mellett csak aludni...:D
2020. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!