Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismerkedtem valakivel és tök jól csevegtünk beszéltünk hetekig, a végén már azt is mondta szeret, erre most eltűnt 3 napja nem válaszol semmire, be sem jelentkezik mintha bujkálna előlem, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Azért egy nap egyszer lehetne írni valamit, pár másodperc az egész. Vajon mi történhetett?!


2020. okt. 31. 17:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Ezektől a netes bohóckodásoktól nem szabad várni semmit a könnyed szórakozáson túl. Ha komolyan gondolod, el kell hagynod a lakást, és találkozni kell az illetővel.
2020. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Éppen arra készültem volna sor kerüljön erre. De most eltűnt. Se szó se beszéd.
2020. okt. 31. 17:47
 3/44 anonim ***** válasza:
88%

Ezért kell lefixálni az elején egy talit és ott kiderül hogy meg van e a kémia kettőtök közt vagy sem.

Nem kell hetekig írogatni. Ráadásul hogy szeret ha még nem is találkoztatok?

2020. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg van valakije, miért nem lehet megírni, neharagudj de van valakim?! Például! Nem értem az egészet...
2020. okt. 31. 17:48
 5/44 A kérdező kommentje:
Odáig volt értem, biztos hogy bejövök neki. Szerintem van valakije.
2020. okt. 31. 17:50
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
#17.48 Mert akkor nem fogsz vele szóba állni egy hónap múlva. Így viszont, ha nem jön össze neki a másik nő, majd kamuzik valamit, hogy sok volt a munka, karanténban volt, meghalt a macskája, mit tudom én, te pedig vagy olyan naív, hogy beveszed, és mehet tovább a buli. De lehet, hogy simán megunt, és nem volt kedve ezt közölni veled.
2020. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%
ezek a netes társkeresős dolgok 100 emberből 1 nek ha bejönnek, nekem is vagy tucatszor volt, hogy 2-3 hétig tartó nagyon bensőséges beszélgetés után eltűnt a hölgy, pont randi előtt 1-2 nappal... Nem szabad komolyan venni a netes társkeresést. Az emberek 80%-a szórakozásra vagy egonövelésre használja, vagy instán követőket szerezzen.
2020. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%

A lányok is csinálnak ilyet.

Ti miért?

És megvan a válasz.

2020. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Én soha nem hülyítettem senkit úgyhogy kérlek ne általánosíts a lányokkal kapcsolatosan!
2020. okt. 31. 17:55
 10/44 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki pár hét után azt mondja, hogy szeret, az egy elég erős intő jel. Pláne, ha még csak nem is találkoztatok!


Egyébként gyanítom, hogy nem csak veled írogatott, a másik nyert. Engedd el a dolgot és ismerkedj élőben; vagy online, de 1 hét után már találkozz vele!

2020. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!