Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismerkedtem valakivel és tök jól csevegtünk beszéltünk hetekig, a végén már azt is mondta szeret, erre most eltűnt 3 napja nem válaszol semmire, be sem jelentkezik mintha bujkálna előlem, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Azért egy nap egyszer lehetne írni valamit, pár másodperc az egész. Vajon mi történhetett?!


2020. okt. 31. 17:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Néhány hét után? Ne haragudj, de sehol nem vagy...☹

Nincs nagy tapasztalatom az ilyen internetes ismerkedésekben, de már az elején olyat fogtam ki, aki "bedobott a mélyvízbe". Néhány hét már fel sem tűnik...És igaza van a 14-nek.

2020. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Meg is jött a válasza, írt nekem. Miszerint sokat utazott az elmúlt napokban.
2020. okt. 31. 23:49
 23/44 A kérdező kommentje:
Sokat utazott és sajnálja hogy nem írt.
2020. okt. 31. 23:49
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is meg lehetett volna írni, hogy az elkövetkezendő napjai ilyenek lesznek, egyébként mobil internet legtöbb helyen van és utazás közben is lehet írni - mondjuk akkor, ha nem ő vezet...
2020. nov. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Igen. Nem fogok vele foglalkozni többet FB-n "minden vackot" megoszt időközben megint nem válaszol.
2020. nov. 1. 15:25
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, menjünk el moziba inkább!
2020. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az ember belevetít dolgokat egy ilyen ismerkedésbe. Ha jobban belegondolsz nem látsz bele a másikba..
2020. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nekem itt 2 napja egy lany mondta, h nem beszeltunk mèg aznap (elotte 11 napot), aztan eltunt. Azota sem irt.
2020. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Szintén ugyanaz a helyzet. Megint "eltűnt,,.

Ekkora bunkóságot, egyre több a jellemtelen ember.

2020. nov. 4. 12:03
 30/44 anonim ***** válasza:

Húha... Én meg évek óta fent vagyok társkeresőkön és a nők folyamat ezt csinálják :D


Tök jól elbeszélgetünk aztán husss... Egyik pillanatról a másikra eltűnik. Jó ha szökővente egyszer sikerül valakit nagy nehezen arra is rávenni hogy talizzunk. Persze az a kevés tali is mind borzalmas mert az összes nő rondább volt mint a képeken. Illetve mind eltűnt a nagy semmibe. Full passzívak.


Ezért nem is veszem már a nőket komolyan egy jó ideje. Persze lehet hogy te más vagy kedves kérdező. A ritka kevés 1-2% kivétel.

2020. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!