Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarországon nagyon sok csúnya vagy átlagos nőnek is nagyon jó pasija van?

Figyelt kérdés

Tehát a nő akár molett, akár csúnyácska arcú, rengeteg ilyet látok nagyon jóképű, jól öltözött, magas, sármos, sportos, izmos, divatos pasival. Tehát azt lehet mondani a palira, hogy patent, de a csaj meg elég szerényecske.

Fordítva viszont egyáltalán nem látni ilyet. Átlagos vagy az alatti férfinak max vele egy szintű barátnője van, vagy semmilyen. Legtöbb ilyennek amúgy nincs is nője.

Mivel magyarázható ez? Félve merek megemlíteni egy tiltott szót: nem-e ez esetleg férfitöbblet?



2020. okt. 31. 19:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%

#17

Az eszedbe sem jut, hogy a nő élvezi a szexet úgy ahogy van? Uramisten, mikor jöttök mindenféle torz fixációval, hogy kinek, mikor hol és hogyan lenne a helye.

2020. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
89%
Jó pasit 10 évben látok egyszer, szóval lehet, hogy én élek valami másik Magyarországon...
2020. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
21, jó, hát így is lehet fogalmazni ;)
2020. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

#12

Szerintem ez egy szep no, nem itt huznam meg az atlagot.De lehet itt van a kutya elasva, hogy a kerdezo ferfikeng atlagos pasikat jokepunak lat en meg nokent egy ferfi szerinr atlagos not szepnek.

Egyébként az ilyen skalazas annyira szanalmas, tipikus puas eszkoz a nok predakent/nem emberkent kezelesere, uh aki skalazik annak a véleményét is figyelmen kivul szoktam hagyni mert bizonyithatoan nem ert a partalalashoz.

2020. nov. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
24%
Az a helyzet, hogy van ebben igazság. Komolyan. Nőként írom. Múltkor beszélgettünk anyámmal erről, mondja nekem, hogy milyen sok molett nőt/lányt lát jó pasival mostanában. A molett alatt nem kerekdedre gondolok, hanem aki túlsúlyos. És nem túlsúlyos pasival vannak, hanem jó pasikkal. Aztán elmentünk bevásárolni az egyik plázába, majd leültünk az egyik padra inni, enni. És néztük az embereket, párokat. És esküszöm sorba jöttek a fent említett párok. Nyilván nem csak ők, hanem mindenféle párok, de mi kimondottan a molett csaj-helyes pasi kombóra figyeltünk. És egyik a másik után. Beszéltünk is róla vajon miért lehet ez, ebbe most nem mennék bele. De az biztos, hogy még 15 éve ilyet csak ritkán láttál (35 vagyok amúgy), most általános.
2020. nov. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt fordítva látom. Egy kezemen meg tudom számolni hogy egy héten hány jó pasit látok az utcán akár egyedül akár baratnővel. De a lényeg hogy a magyar pasik nem nagy számok. Elhanyagoljak a kulsejuket és ez egyre inkább igaz a fiatal korodztalyra is nem csak az idosebbekre.
2020. nov. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
15%
A nőben 10/6 meg 10/5 bőven olyan aki simán talál sportos jóképű férfit. Viszont fordítva egészen más a helyzet. 10/5/6 os férfi az az a kategória aki 30 évesen is szűz és mindenhol hátrányt élvez.
2020. nov. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
30%
Utolso, hacsak nem penzes a pasas
2020. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
71%

26-os


Én is meg tudom erősíteni, a magyar pasik nem nagy számok. Ezt a külföldi ismerőseim is megerősítik. 😀 Szóval akinek van lehetősége nem őket fogja választani (sok magyar nő van külföldivel).

2020. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
76%
Én fordítva látom. Olyan ronda pasik is vannak teljesen jó nőkkel kapcsolatban, hogy el se hiszem
2020. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!