Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sikertelen, átlagnál rosszabb...

Sikertelen, átlagnál rosszabb adottságú fiatal fiúk, Ti mikor adjátok fel? Vagy mikor fáradtok bele a próbálkozásba a lányok, sikerek után, soha?

Figyelt kérdés
60 év múlva is még ha nem is jön be semmi és csak visszautasítás meg sikertelenség van akkor is tovább folytatjátok?

2014. jan. 13. 20:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem adom fel, míg egy darabban látsz!
2014. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
de ha pl 40 is elmúltál akkor azért van már egy kor, ami után nem nagyon élhetsz már át olyan dolgokat amiket fiatalon megtehettél volna tehát egy idő után belefárad az ember és már értelme sincs tovább álmodozni küzdeni értük
2014. jan. 13. 20:26
 3/36 anonim ***** válasza:
Ha megéred a negyvenet akkor már megéltél sok olyan dolgot amit egy fiatal se fog.
2014. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

22 évesen még mindig keresem életem párját. Most épp ÖRÜLÖK, hogy nem vagyok szerelmes, mert így legalább tudok másra is koncentrálni, ami így a vizsgáim előtt egy nappal igazán jó.


De válaszolva a kérdésre: ha tetszik valaki, próbálkozom nála. Ha elutasít, nem fogok térden kúszni előtte, sem hülyét csinálni magamból, elfogadom és kész. De nem kezdeményezek csak úgy akárkinél, csak annál, aki tényleg szimpatikus. Főleg a belső számít nálam ,így nehezebb megfelelni, mint ha csak egy helyes pofi + jó test kéne.


Eddig egy kosarat kaptam, azt is azért, mert az illetőnek nem voltak ilyen irányú tervei.

Ez nem fog lelombozni. Ha lesz megint valaki aki tetszik és megérik bennem a szándék, lépni fogok.

De utasítottam már el lányt, mert nem tetszett a személyisége.


22/F

2014. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
én 25 vagyok és még egy csókot sem kaptam soha egy lánytól sem, akik tetszenek visszautasítanak mind meg sikereim sincsenek, tehát nem okolom őket, csak már kezdek belefáradni a sok sikertelen újra és újra próbálkozásba és ha ez így megy az elköv 30-40 évben annak nem látom értelmét
2014. jan. 13. 20:29
 6/36 anonim ***** válasza:
Én már régen feladtam. Persze vannak "próbálkozásaim", legalábbis igyekszem beszélgetni, kommunikálni, de komolyan kezdeményezni nem merek, mert túl sok értelmét nem látom a kudarcok miatt. Mivel csak visszautasítást vagy közönyt kaptam, így egyre kevésbé hoz lázba a "csajozás", őszintén szólva nem nagy örömmel szembesülök újra és újra azzal, hogy senki nem tud rám "úgy" nézni.
2014. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
legyen ez a mottód : Get laid or die trying
2014. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
és a legszarabb hogy az élet más területein sem tudok minek örülni, mert egészségem sincs meg az egyetemek sem mentek, munkám sincs, megbecsültségem sem, persze ezen is próbálok változtatni, sokadik egyetemet kezdtem el de kibuktattak sokszor és most is sikerült a félévi vizsgákon elhasalni, pénzem sincs, jóképű, magas, erős, sem vagyok tehát nem hibáztatom a jó csajokat a visszautasítás miatt csak azon kezdtem mostanában gondolkozni h tök hiába próbálkozom, mert szinte semmi pozitívat nem tudok elérni
2014. jan. 13. 20:35
 9/36 anonim válasza:
Hülyén fogod fel kérdező és ezek a srácok, akik a kérdést vallják magukénak. Ismerkedni bárhol lehet, sokáig én is abba a hitbe kergettem magam, hogy tökéletes hely, idő, ember kell hozzá de nem így van. Lehetőséged mindig megvan az ismerkedésre. Utcasarki bolt, busz, péknél, cukrászdában, pubban, mindenütt lehet ismerkedni.
2014. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
nem mondod :D amúgy utcán, plázákban rohattul nem nyitottak a lányok ha nem vagy vmi adonis vagy divatos öltözetű szépfiú, itt gyk-n is mindig ezek a válaszok jönnek vissza, ha az utcai ismerkedésről van szó, meg az életben is elutasítók a fullos csajok a lúzerebb srácokkal
2014. jan. 13. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!