Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan erősen túlsúlyos hölgyet,aki el tudja hinni,hogy egy férfi őt szépnek és izgatónak tartja, s vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom,hogy ezt legtöbben nem hiszik el.Miért annyira hihetetlen,hogy egy sportos férfi szépnek lát egy nagyon nagy nőt?

2020. nov. 7. 15:14
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
2020. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ehhez nagyon jól kell kinézned.
2020. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Mindkét lány sokkal fiatalabb nálam,másrészt "kicsik" az én ízlésemnek. Jóval nagyobb hölgyek a zsánereim.
2020. nov. 7. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj duci társkeresőre ismerkedni és kérdezd meg ott őket erről.

Működhet az is, hogy sima társkeresőn beállítod a keresési feltételeket úgy, hogy számodra duci nőket adjon ki és kérdezd meg tőlük ezt, ismerkedj velük.

2020. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Tag vagyok a duci társkeresőn,de sajnos nem írják meg a nők testsúlyát. Én 150 kg feletti partnert keresek,de úgy tűnik ott nincs ekkora hölgy.Nagyon nehéz találni erősen túlsúlyos társat.
2020. nov. 7. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Én kiirtam a súlyomat mikor felmentem egy ilyen oldalra, 110 kg.

De ilyen helyeken mindenki csak beszélgetni vagy azonnal szexet akart.

A két véglet, jahh meg még a képkéregetők :)

2020. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!