Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány akivel ismerkedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel ismerkedek, Trumpot támogatja, én viszont szélsőbaloldali vagyok. Ez lehet szakító ok?

Figyelt kérdés
Vagyis még nem jöttünk össze, de így nem tudom van e értelme.

2020. nov. 7. 19:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Az amerikai politikának milyen relevanciája van az életetekre? Ha itthon fideszes vagy jobbikos, az nagyobb baj.
2020. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Na ha ezen a hülyesegen összevesztek,akkor szakítsatok.
2020. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, nekem az az elnök, aki azt javasolja, h igyak hipót a korona vírus ellen, vagy bármi más vegyszert, az egy idiota. Nem lehet ezen mit szépíteni.
2020. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nekem pl egy domináns, feminista nő kéne. De ha Trumpot támogatja, akkor biztos nem az. Plusz neoliberális, rasszista, szegényellenes stb..
2020. nov. 7. 19:26
 5/30 anonim ***** válasza:
61%

Miért kell neked feminista nő? Ennek nincs értelme. Nem csak az lehet domináns aki feminista. Amúgy ha sokat beszélgettek a politikáról akkor nincs értelme mert úgyis veszekedés lesz a vége, de ez akkor is gáz. Mi lenne ha meghallgatnád az érveit? Mert nekem te nagyon szemellenzősnek tűnsz. Az se biztos hogy ő összejönni veled.

Amúgy ki beszélget az amerikai politikáról Magyarországon?

2020. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ő hozta fel a témát.

Tudom, hogy Trump mit képvisel. Én jómagam kommunista vagyok, antifa szimpatizáns

2020. nov. 7. 19:39
 7/30 anonim ***** válasza:
En szakitanek vele
2020. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egymást keresitek. Ettől függetlenül, az általad preferált értékrend Trumpnál is sokkal rosszab és embertelenebb. A kommunista az semmivel sem jobb a nácinál. Éppen most olvasom Szolzsenyicin Gulágját. Talán neked sem ártana elolvasnod. Párkapcsolat helyett, önvizsgálatot kellene tartanod...
2020. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meh, mi volt Mo.n 2002-2010 közt, akkor sem bírtak sokan egymással a politikai nézeteik miatt.
2020. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

14 éves korom óta vallom a kommunista ideológiát, 10 éve töretlenül

A nácizmus a gyengék eltiprásáról szól, a kommunizmus a társadalmi egyenlőségről

2020. nov. 7. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!