Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány akivel ismerkedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel ismerkedek, Trumpot támogatja, én viszont szélsőbaloldali vagyok. Ez lehet szakító ok?

Figyelt kérdés
Vagyis még nem jöttünk össze, de így nem tudom van e értelme.

2020. nov. 7. 19:17
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

"Miért szakítanál barátnővel csak mert egyik milliárdos az elnöke egy távoli országnak, vagy épp egy másik milliárdos?"


Az elvek miatt.

Nem mindegy, hogy egy neoliberális nőgyűlölőt, vagy egy szociálliberális feministát támogat

Ha Trumpot támogatja, az azt jelenti, hogy kevesebbre tartja a nőket. Szóval ha nekem domináns nő kell, akkor miért jönnék össze ilyennel?

2020. nov. 7. 23:52
 22/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Engem pont nem érdekelne. Illetve... Helyesebben: Előre szólnék, hogy balos vagyok, és egymás politikai nézete nem képzi vita alapját. Ennyi.
2020. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
De ha Trumpot támogatja, akkor ő egy gyenge nő. Nekem meg erős nő kell
2020. nov. 8. 00:11
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a tökömért randizol vele?

Figyelj! Most már döntsd el higy mit akarsz mert ez nevetséges. Randizok vele. Nem akarok vele járni. Mit csináljak? Ilyen nő biztos nem kell. Tele vagy ellentmondással. Mondjuk nekem mindegy, csak a lányt sajnálom hogy csak az idejét pocsékolja veled mert ilyeneken vacilálasz.

2020. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező, süsdmeg! Nem pártálláson múlik az, hogy valaki erős nő-e avagy sem... :D
2020. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nézz utána Pol Pot kambodzsai agymenésének... Na az, valóban kommunizmus volt... A lánnyal meg nem illetek össze. Amiket leírtál róla, nekem sem lenne szimpatikus, főleg a szegényellenessége miatt. Nem bírom én se a burzsoázia azon fajtáját, ami megkülönböztet embereket származás és a anyagi dolgok miatt.
2020. nov. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem írta hogy szegényellenes, de mivel Trumpot támogatja, így biztos hogy az
2020. nov. 8. 04:35
 28/30 anonim ***** válasza:
61%
Én szakítanék veled is, meg vele is...
2020. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
En Kiss Ádámot szeretném amerikai elnöknek, szóval már nem randizhatok egyikőtökkel sem. Szomorú az élet.
2020. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
De Kiss Ádám nem rasszista, szegénygyűlölő, nőgyűlölő!! Ez itt a lenyeg
2020. nov. 8. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!