Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a neten ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a neten ismerkedő lányok találkozás előtt olyan sokat chatelni? Élőben első pillantásra eldöntöm, hogy kinéz-e úgy a lány, hogy járnék vele vagy sem. Akkor meg mi értelme minél tovább húzni a találkozót?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem a problémáidat eskü...


Miért nem kéred meg, hogy küldjön magáról képet, esetleg egész alakosat, ahol rendesen látszik a kinézete..


Úgy írod baszki ezt a kérdést, mintha valami középkorban élnél, ahol nem létezted kamerás telefonok......

2020. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Képen látod tetszik-e.

Chaten mikor ismerkedtek látod szimpatikus-e.

Ha ez a kettő okés, akkor a találkozó már nem változtat annyit a helyzeten.

Akkor meg már magadra vess, ha élőben meglepődsz azon, hogy valójában nem vérvörös meg mályvalila a szája.

2020. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tévedés. A találkozón a legtöbb esetben kiderül, hogy a képeken szép lány a valóságban átlagos és nem igazán tetszik. Ezért is szeretek minél előbb találkozni.
2020. nov. 10. 15:23
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem 1-1,5 hét beszélgetés még nem a világ vége. Ennél többet én sem várnék nőként. Viszont nekem kell ennyi idő. Megismerjem annyira a másikat, hogy egyáltalán van-e értelme randira menni, vagy biztos kuka, mert olyan a személyisége.

Pl. felhoz-e intim témákat ismerkedés közben, milyen a helyesírása, vannak-e hímsoviniszta kijelentései-elszólásai. Meg azért kicsit utána is nézni, hogy nem kamus-e, vagy előre értesíteni rendi előtt ismerősöket. Azért egy nőnek sokkal nagyobb veszítenivalója van, ha egy idegennel találkozik a mai világban sajnos.

Az a plusz pár nap meg akkor sem a világ vége, ha élőben nem tetszik a nő, de egy biztonsági háló a nő számára.

2020. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
10 es akkor se kell huzni sokáig.pont azért hogy az ilyen csalódásokat elkerüld.nem tudom mit lehet ezen kiforgatni teljesen jogos amit mond a kérdező
2020. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"Tudod, előbb a lány is eldönti, hogy akar-e tőled valamit (és ő ezt lehet, hogy nem a kinézeted alapján dönti el elsősorban" tudod a férfi is ugyanugy el akarja dönteni hogy akar e valamit és az főleg élőben derül ki.ha meg nem akkor nem kell hetekig huzni hamar kiderül ha nem akar találkozni szóval ne jjátszd aa b uzi eszed
2020. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért mert jó eséllyel csak szórakozik vagy talon vagy.akinek igazán bejöttem hamar találkozni akart.más kérdés hogy nekem nem jött be igazán.az is lehet hogy mindenkivel ezt csinálja de kicsi a valószinülsége.
2020. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és én sem értem, minek hetekig chatelgetni. Üres és személytelen. Azt húzom jobbra úgyis, aki bejön kép alapján, aztán írás közben látszik, mennyire értelmes, tud-e egyáltalán helyesen írni, jól el tudunk-e beszélgetni. De ez pár nap alatt kiderül. Ha egy hét múlva sincs felvetve a randi, akkor azt érzem, csak unalomból írogat. Pár óra chat (mondjuk 2-3 nap napi fél óra) után el tudom dönteni, hogy kíváncsi vagyok-e rá élőben. És úgyis az dönt, hogy személyesen milyen. A mozgása, hangja, beszéde, kisugárzása, nézése, viselkedése, illata stb. Élőben érződik a kémia.

Egy randi nem olyan sok ráfordítás erre, sem pénzben (nem kell drága étterem, lehet csak egy kávé, fagyi, séta), sem időben: ha nem jön be, elköszöntök szépen. Mennyivel több idő és energia hetekig chatelgetni, hogy aztán ne legyen még egy találka sem. Az a kidobott idő.

2020. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!