Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mi az abszolút kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi az abszolút kizáró ok egy férfinál, ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Írjuk össze komolyan ezeket a dolgokat, hátha segitségére válik a nem sikeres férfiaknak, tanulhatnak belőle.
2020. nov. 12. 22:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%

Ápolatlanság

Ha nem jön be külsőleg

Ha alacsony

Ha buta és primitív

Ha arab/török/egyéb hasonló (mondjuk velük nem is ismerkedem, de ha véletlenül úgy alakul pl. vakrandi, akkor kizáró ok, nem kellenek nekem ezek a népek)


A pénz sose számított nekem, tudom manapság nehéz elhinni, de felőlem lehet csóró is, ha jó lelkű és a fenti pontok nem következnek be, akkor nálam nyert.

2020. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Az ha megaláz egy másik embert, lenéz másokat és bunkó a viselkedése.
2020. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
81%

Picsogás, sírás azon hogy miért nem sikeres a nőknél vagy hogy ronda v hogy csóró.

Igénytelen, nem fürdik, nem takarít stb.

Buta.

Agresszív, birtokló típus.

Nagy az arca

Stb stb

2020. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%

Általában az ilyen kérdésekre vagy olyan válaszok jönnek ami a legtöbb olyan férfira egyáltalán nem igaz, mégis sikertelen vagy pediglen szimplán csak olyan válaszok jönnek ami után inkább csak még inkább megbújik fejben a gondolat, hogy eddig sem volt nagyon semmi és ezután sem lesz. Szóval segítség ebből nem lesz sehogy se. De azért kedves, hogy valaki segíteni akar az embertársain, ha nem troll kérdés.


Férfiként szerintem ami abszolút kizáró ok egy normális nőnél:

-Függőségek

-Mentális betegségek (Depresszió és társai)

-Motiváció hiánya a normális életre

-Intelligencia hiánya, nőgyülölett ,hímsovinizmus

2020. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
nem trollkodom, őszintén szeretnék segiteni
2020. nov. 12. 22:55
 6/44 anonim ***** válasza:
23%

1-es

Az "arab, török, egyéb hasonló" miért kizáró ok amúgy? Az egyéb hasonló alatt mit értesz még? Csak kiváncsiságból kérdezem tényleg és nem provokáció, amúgy nő vagyok. 😀 Csak egy csomó magyar ismerősöm is ilyen rasszista módon áll ezekhez hozzá, amit külföldi ismerősöknél nem tapasztalatok és szimplán érdekel, hogy miért nem nyitottak az emberek Magyarországon erre.

2020. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%
#6: hmm, nem is tudom, talán az, hogy muzulmánéknál a nő a férfihoz képest alsóbbrendűnek szálít? Hm?
2020. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
#7-es volta, jav.: száMít
2020. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
80%

Tulzo feltekenyseg, rasszizmus, bunkosag a szemelyzettel (pl pincer) ezzel kapcsolatban allergias vagyok a “lesz egy...” es tarsai megszolalasokra. Ha rondan beszel a szuleivel. Ha nem szereti az allatokat. Apolatlansag, pl fogak (sarga, lyukas, rendezetlen fogsor). Igenytelen oltozkodes (nem markas cuccokra gondolok, hanem pl tiszta cipo, nem foltos es lyukas nadrag-polo). Folyamatos dumalas az exekrol.

Ennyi jutott eszembe hirtelen

2020. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Azabszolút kizáró okok hiánya legkevésbé sem jelent (pláne garantált) kapcsolatot. Alapból téves a megközelítésed.
2020. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!