Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mért nem szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért nem szeretik az olyan férfiakat ki biztonságot is tud nyujtani?

Figyelt kérdés

Nem iszik

nem dohányzik

nem drogozik


jó életkörülményei vannak

nem bulizos

szeret a konyhába fözni/sütni


hobbijai pl kertészkedés,sakkozás,olvasás,kirándulás


2020. nov. 13. 04:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
mert hülyék
2020. nov. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert ez meg számukra tök unalmas. A bánat sem tudja, mit akarnak ők valójában...
2020. nov. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

És ezáltal mennyiben nyújt biztonságot? Mitől? Amúgy semmi baj ezekkel, én is mindig ilyet kerestem. De ezzel a vonzalmat nem tudod kikerülni. És ha nem vagy hajlandó néha legalább utazgatni, kirándulni,akkor tényleg unalmas vagy. (Nem a hetenkénti wellnessről beszélek én sem)

Tehát: ha vonzó lennél, mindez érték lenne sokak szemében. Nem ez a bajod, hiába erre akarod fogni.

2020. nov. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ezek a jellemzők teljesen rendben vannak, viszont ettől függetlenül nem tetszhetsz mindenkinek.

Mindenki azt gondolja magáról, hogy főnyeremény, de ezzel az erővel mindenki tetszene mindenkinek.

Többek között én is önálló vagyok, vannak terveim a jövőre, nem bulizok, szeretek kirándulni/túrázni/utazgatni, edzeni. Tudok főzni-mosni-takarítani, házias vagyok.

Akkor emiatt minden férfi számára főnyeremény vagyok? :D

Nem hiszem, főleg, hogy nekem is vannak rossz tulajdonságaim.

Csak tudod, van is erről egy szám, amiben röviden elmondják a lényeget: ,,mindaz amit nem szerettél bennem, más valaki álmát hozta el".

Ez ilyen.

2020. nov. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen férfiak hülyék többnyire, egy-két próbálkozás után lejönnek róluk a nők. Nem akarnak más tulajdona lenni.
2020. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert az ilyeneket unalmasnak tartják. Izgalmasabb az élet egy olyan férfi mellett, aki bunkóskodik, megveri és megcsalja őket.
2020. nov. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy nem szeretik??
2020. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtal, az semmi extra. Alap. Nehogy már azért a karjaiba dőljenek, mert nem cigizek vagy nem iszol
2020. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kertészkedés és sakkozáson kívül leírtad a páromat. Bár az életkörülményeinket együtt teremtettük meg.

A fentiek viszont önmagukban messze túl kevesek egy kapcsolathoz. Az első három számomra mindig is alap volt.

26/N

2020. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Férfiként én úgy tudtam, ez az egyik legfontosabb erény, hogy biztonságban érezze a nő magát melettünk.
2020. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!