Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki hogy nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy nem volt még barátnőm 23 évesen?

Figyelt kérdés

Sosem volt még senkim, pedig olyan jó lehet a kölcsönös szeretet.

Nagyon szeretnék már barátnőt, és olyan jó lenne ha lenne, vagy legalábbis lett volna. De így azt érzem hogy senkinek sem kellek. Szerintem látják rajtam a lányok hogy valami bajom van. Nagyon zárkózott vagyok és nem tudok/merek másokkal ismerkedni, lazán beszélgetni.

Nem akarok ilyen lenne, de nem tudok megváltozni.

Úgy érzem hogy sosem lesz barátnőm, csak az a rossz hogy én szeretnék.Ha lenne biztos sokat változnék. De így úgy sem kellenék senkinek.


2020. nov. 13. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

10.


Gusztustalan a felfogasod

2020. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

#11


Az én felfogásom? Lényegében az olyanok nevelik ki a húszas-harmincas szüzeket, amilyen te vagy.


Megtévesztitek a srácokat azzal a hazugsággal, hogy tök rendben vannak, aztán telik-múlik az idő. A haverjaik már évek óta komoly kapcsolatban vannak/megnősültek, nekik meg sehol semmi.


Elment az egész fiatalságuk, és akkor döbbennek majd rá, hogy hazudtatok nekik, mert gáz volt, és huszonévesen még egyszerűbb lett volna a változás, mint 40 éves szűzként.

2020. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert csak arról szólhat a "fiatalság", hogy a csajokat hajtja és össze vissza kefél?

Érdekes felfogás...

2020. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

#13


Ja, mert hogy előtted vonzóbb ebben a formában, hogy nem volt senkije. Tipikus női maszlag, hogy inkább legyél szűz, mint nőcsábász, mert az cuki. De azért te sem lennél a barátnője, és nem karolnád fel, hogy bemutatod egy barátnődnek?


Ugye így van?


Egyébként nem akartam ennyire kisarkítani a kérdést, de ha már megkérdezted, a válasz: igen.


Sokkal előrébb tartana az életben, ha megdugott volna egy rakás nőt, nem okozna neki gondot az ismerkedés, és lenne önbizalma is. Így meg sehol semmi, tele van frusztrációval, szomorúsaggal.

2020. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2020. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!