Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen no sex, no csók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen no sex, no csók és még kézfogás sem volt, van még remény?

Figyelt kérdés

A fentiek mind igazak, minden tekintetben szűz vagyok, igaz, a kérdésben azt akarom tudni, van-e még esélyem, viszont igazából már teljesen lesz*rom, kiégett, megkeseredett ember vagyok. Mikor hazajövök melóból, utánna egész nap gépezek, amikben különböző játékokat játszok, amikben ha nem sikerül vmi jól, káromkodok mint a jégeső...

Hiába mondjátok hogy változtassak stb, ezt csinálom már legalább 15 éve, az meg már sok idő...



2020. nov. 8. 20:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

"Hiába mondjátok hogy változtassak"

akkor nincs remény

2020. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
jaja, nem is tudom mért tettem fel a kérdést, ennyire unatkoznék?
2020. nov. 8. 20:23
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, hogy egy nő vajon ránézésre miből állapítja meg egy számára ismeretlen férfiről, hogy szűz és "lúzer"? Mert nyilván az ilyen férfiakról valami alapján kitalálják, hogy sikertelenek, na de hogy csinálják ezt a nők?
2020. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, el is szoktad mondani a nőknek, hogy nem volt még senkid, vagy maguktól találják ki?
2020. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%

"ezt csinálom már legalább 15 éve"


16 éves korod óta gépfüggő vagy. Csodálod, hogy nincs szociális életed????

2020. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
15 éve ülsz egy gép mögött. Miben reménykedsz? Nem fog becsöngetni álmaid asszonya, egy nagy adag hazai főzésű étellel, dobja le a kabátot, ami alatt semmit sem visel, és fogja letépni a ruhád, mert te vagy az egyetlen akire mindig is vágyott.
2020. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%

15 e elég sok idő. :(

Nézd, a szerelem olyan mint egy ház , ahogy telik múlik az idő, folyamatosan újítani kell, mert összeomlik. :(

A szerelem is pont így működik, ha nem ápolod , széthullik és szakítás lesz a vége.

Miért pont most jot rad hogy változásra van szugseged?

Eddig jó volt most mert?

2020. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%

3-as sehogy nem találják ki, én 26 évesen vesztettem el és nem mondtam el neki hogy ő az első mert akkor még most is magamnak verném ki... most vagyok 32 azóta annyi csajom volt hogy már nem tudom nyomon követni

nem mondom hogy késő mert ez nem korfüggő de ebben a korban nehéz olyan lányt találni aki ne lett volna még senkivel szóval kérdező azt ajánlom kamuzz mert a nők ostobák ha azt mondod nekik hogy még nem voltál senkivel aberráltnak néznek.

2020. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

4-es: nem szoktam ismerkedni igazából, de ha beszélek nőkkel, nyilván nem mondom ezt el nekik, viszont olvastam pár ilyen kapcsolatos könyvet, és állítólag a nők már a testállásból is kitalálják hogy az adott ember lúzer-e vagy sem (én pl: kissé görnyedten járok, ami kevés önbizalomra utal)


6-os: pedig ilyenekben reménykedek viccen kívül, mégha tudom is hogy hülyeség


7-es: nem volt jó eddig sem, de most még annál is rosszabb, ezért is tettem fel a kérdést. Az ember nem gép, no. Én amugy kérgesszívű vagyok, nem mutatok érzelmeket sosem, de én sem tudom ezt a végtelenségig tartani...

2020. nov. 8. 20:37
 10/38 anonim ***** válasza:
75%
Na, majd ha elhatároztad, hogy meg akarsz változni, írjál ki egy új kérdést.
2020. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!