Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző 30-40 év közöttie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző 30-40 év közöttiek: nőként érdemes a neten társat keresni? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, válófélben a férjemtől. Még nem állok készen egy újabb párkapcsolatra, de azért már gondolkodom rajta, hogy pár hónap múlva regisztrálok egy társkereső oldalra. Átnéztem az itteni kérdéseket és elég lehangolónak tűnik a helyzet...a legtöbb embernek az a véleménye, hogy kb. lehetetlen neten társat találni.


Mesélnétek kicsit a tapasztalataitokról?


Köszönöm szépen.


2019. júl. 22. 11:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Keresni igen, arra várni, hogy majd valaki megtalál, nem.
2019. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, bár ott normális társat keresni olyan, mintha tűt kutatnál a szénakazalban.
2019. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Én már abba nem fektetek energiát, nekem nem jön be ez a sok randizás, vizsga idegennel.

ha jön az ismeretségi körből, jön, ha nem, nem...

2019. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
Gyerekkel elegge felejtos lesz, ha nem 50-es papit akarsz...
2019. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
39%

3-as. Férfiként is egyet kell hogy értsek veled! Nálunk a családban két nő is ebben a cipőben jár, azaz neten társkeresőznek. Heti 15 randi, abból legalább hetente lefeküdtek öttel, a női szexuális szabadság égisze alatt. A férfifelhozatal parádés, A-Z-ig mindent megtalálhat egy nő.


A nők többsége amikor társkeresőzik, pár óra alatt felveszi a szűrős szemüvegét, azaz igen gyorsan olyan szintre emeli a mércét, hogy tényleg nem veszi észre a normálisat. Mint mondtam, közeli tapasztalat. Tömve van a net gazdag és jóképű férfiakkal, de azt is tudni kell, hogy ők vagy házasok, vagy kapcsolatban élnek, vagy egyszerre 10-20 nővel vannak együtt. Szóval tőlük ne vár sokat, mármint ha hosszútávra tervezel egy normális kapcsolatot. Konkrétan orrba-szájba meg leszel kefélve, bár a nők többsége egy válás után egy bizonyos időre átmegy krvába. Valahol ez érthető is, ha őszinték akartok lenni, akkor bevalljátok magatoknak.


Szóval adott egy rakás nő, és egy réteg "jó pasi". Az egész arról szól, hogy ez a két halmaz, kiéli magát szexuálisan és anyagilag. Ennyi és nem több. Ha ehhez van kedved, akkor hajrá, de most ezt nem cinikusan mondom.


Azért nem feledkezem meg az aranyos, őszinte, rendes, családcentrikus férfiakról sem. Nos, ők a pálya széléről nézik a meccset, néha néha visszadobhatják a labdát a pályára.


Remélem tudtam segíteni!

2019. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
27%
Ha ingerszegény környezetben vagy, akkor nem fogsz párt találni. Ha elmész bevásárolni ott sem fogsz. A társkereséső oldalakat egy bizonyos cél érdekében hozták létre. Mindenki abból a célból regisztrál, hogy párt találjon, de szerinted hosszútávra lehet találni valakit, ha rágörcsölsz a dologra, márpedig, ott mindenki rágörcsöl. Mintha lemennél a piacra vásárolni tudod mit kell venni, szép ez az alma megveszed, belül meg kukacos. Mindenki a szépet és a pozitívat mutatja. Mindenki örül amikor végre kapcsolat lesz a dologból, na innen kezdődnek a problémák, amiket még nem tudtál. A társkereső felszínes emberekből áll, akik szintén felszínes embereket néznek. Egyik sem fogja neked a hibáit sorolni, de biztos vagyok benne, hogy te sem, mert neked alma kell. Arra majd te magad fogsz rájönni.
2019. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

4-esnek: nincs gyerekem.


5-ösnek: köszönöm a részletes válaszodat. Nem hangzik túl jól amiket írsz...én még sohasem társkeresőztem, fogalmam sincs, hogy hogyan mennek ott a dolgok. Egyébként nem biztos, hogy egyáltalán regisztrálni fogok egyre is, egyelőre tényleg csak érdeklődöm, kíváncsiskodom.


Azt hiszem, hogy az mindenkinek a saját felelőssége, hogy lefekszik-e a randipartnerével.

Személyes randi nélkül meg egyáltalán hogyan lehetne megismerni a másikat?

2019. júl. 22. 11:46
 8/37 anonim ***** válasza:
57%

Ha már rendeződnek a dolgaid, akkor próbáld meg bátran, akár társat is dob a gép. Addig meg max qrótársat, szóval, ha az úgy frusztrálna, a reget időzítsd válás utánra.

33/f

2019. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér! Legalább beszélgetsz emberekkel. Csak próbáld lazán kezelni, mert azért előfordulhatnak gáz alakok is. Szóval válogatni kell!
2019. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%
Én a Tindert nyomtam amúgy tavaly és tök értelmes férfiakkal beszélgettem. Randi után persze nem lett folytatás (szex sem, csók sem), de így sem volt rossz tapasztalatom. Kellemes beszélgetőpartnerek voltak. Egy volt olyan, aki nem jött el a lebeszélt randira, de idióták mindenhol vannak...
2019. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!