Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik mitöl kezdenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mitöl kezdenének gondolkodni abban hogy milyen legyen az elsö masodik stb randi hogy jol süljön el,ahelyett hogy bevágjàk hogy felmenne a nöhöz?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés.


Vannak normaisak is (vagy azt hiszem)

Jokat chatelünk telon is bestelünk esetleg talalkozunk is egyszer setalunk es ennyi.


Es mindig olyanokkal alarnak "hoditani"hogy ö feljönne hozzam talalkozzunk nalam stb.szoval jönnének a nyakamra nàlam punnyadni mintha en lennék vmi vendégfogado bár.

Nekem ez olyat taszito hogy random idegenek igy ismerkednek.


Es amikor elmondom hogy semmi gond nem lenne de bakker nem vagy a baràtom sem hanem egy random idegen a netröl mégis hogy képzelik ezt? Akkor SEM gondolkodnak abban hogy nem igy kéne udvarolni..

Azt hiszik ez teljesen normalis hogy meghibatjàk magukat es a nö udvaroljon nekik joforman. Ö teremtse meg a randit stb


En meg nyitott voltam rà es akartam is többet de ilyenekkel rakenyszeritenek egyszerüen arra hogy tiltsam a francba

Saját maguk alatt vágják a fát szó szerint.



#idegen fel akar jönni
2020. nov. 15. 08:27
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bocsi az elütésekért:(
2020. nov. 15. 08:29
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem vendégeskedni akarnak, csak felmenni, dugni, és hazamenni.

A netes ismerkedés 99% arról szól, hogy a pasik egyszeri alkalomra szexpartnert keresnek, ingyen, folytatás nélkül.

Teljesen felesleg energiapazarlás neten ismerkedni, ha te ennél többet szeretnél.

2020. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
64%
Már az első mondatodon felnevettem. A pasik elkezdenek gondolkodni? Kaján és dugáson kívül? :D
2020. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
10%
Attól, ha alkalmas lennél komoly kapcsolatra. Illetve ha nem kizárólag a hiper-szuper jóképű alfahímekre buknál, akik megtehetik ezt, mert minden nap jut másik nő a végére.
2020. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Alfahimeket még nem is làttam tarskeresön :D

A legtöbb olyan, aki örülhetne ha egyaltalan visszairnak..

En igazàbol "leereszkedem"hozzájuk aztàn mint akik nyeregben vannak bevágnak ilyeneket.

2020. nov. 15. 08:45
 6/37 A kérdező kommentje:

Egyik elhizott a màsiknak a tekintetéböl is sugarzik hogy 8 àltalàos vegzettségnrl ne vàjak többet vannak plusz a mamahotelesek. Stb

A selejtje van febt szerintem plusz akik nö mellett keresnek alkalmit.

Erre adok eselyt egy mamahotelesnek erre jön ilyenekkel.

Ja es ha nem akarom hogy feljöjjön neki NINCS ötlete es akkor nem talàlkozunk es hü de sajnàlja annyira megakart pedig ismerni.


Agyam eldobom.

2020. nov. 15. 08:48
 7/37 anonim ***** válasza:
10%
Te így látod, de valójában így is csak jóval a saját szinted feletti férfiak üzeneteit olvasod el.
2020. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
4%

#2: Kivéve én, mert én tartós szexpartnert keresek, nem csak egy alkalomra. De ez kizárólag olyan nők esetében jöhet szóba, akik feljönnek hozzám vagy én megyek fel hozzájuk. Aki randizgatni akar, nálam azok az offosak.


Ha valamit tudni akar, kérdezzen nyugodtan, válaszolok szívesen bármilyen intim kérdésre.


Komoly kapcsolatot meg nem úgy fogok keresni, hogy "csiribú-csiribá, felrakom a Tindert és vadidegen emberekre rámondom, hogy na ez aztán most komoly lesz", hanem úgyis az idő dönti el, hogy passzolunk-e.


Addig is viszont szeretnék szexuális életet élni.

2020. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
De en nem birok ilyenekkel semmit kialakitani igy.
2020. nov. 15. 08:52
 10/37 A kérdező kommentje:

Még ha akarnàm sem ugy ertem.

Azaz tetszik benne lennék sokmindenbe de erre elkezd "alázni" ilyenekkel

2020. nov. 15. 08:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!