Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik mitöl kezdenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mitöl kezdenének gondolkodni abban hogy milyen legyen az elsö masodik stb randi hogy jol süljön el,ahelyett hogy bevágjàk hogy felmenne a nöhöz?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés.


Vannak normaisak is (vagy azt hiszem)

Jokat chatelünk telon is bestelünk esetleg talalkozunk is egyszer setalunk es ennyi.


Es mindig olyanokkal alarnak "hoditani"hogy ö feljönne hozzam talalkozzunk nalam stb.szoval jönnének a nyakamra nàlam punnyadni mintha en lennék vmi vendégfogado bár.

Nekem ez olyat taszito hogy random idegenek igy ismerkednek.


Es amikor elmondom hogy semmi gond nem lenne de bakker nem vagy a baràtom sem hanem egy random idegen a netröl mégis hogy képzelik ezt? Akkor SEM gondolkodnak abban hogy nem igy kéne udvarolni..

Azt hiszik ez teljesen normalis hogy meghibatjàk magukat es a nö udvaroljon nekik joforman. Ö teremtse meg a randit stb


En meg nyitott voltam rà es akartam is többet de ilyenekkel rakenyszeritenek egyszerüen arra hogy tiltsam a francba

Saját maguk alatt vágják a fát szó szerint.



#idegen fel akar jönni
2020. nov. 15. 08:27
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Ja, es nem a kerdezo hibaja az h a legtobb ferfi ilyen undormany. Nem a nö szepsegetol vagy karakteretol fugg, hanem a ferfi maga ilyen.
2020. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"Utolso. Figyu. Semmit nem tenne keresztbe erted az egvilagon, egy senki vagy neki, de azert te tedd szét a làbad. Ezen mi nem érthetö? Faek egyszerüek"



Jaaaa.... Hát így mindjárt más. Tudod ha én lefekszem egy pasival, akkor baromira élvezem, és ő az aki megdolgozik azért hogy nekem jó legyen. Ha élvezi a folyamatot akkor oké, ha nem nem.

Te meg csak elviseled azt hogy megdug. Na ahhoz nekem se lenne kedvem :)

2020. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Lehet neked mindegy hogy egy random idegennel élvezkedsz de màsnak nem.
2020. nov. 15. 15:57
 34/37 anonim ***** válasza:

#19: Sajnos nagyon sok nő gondolja így, hogy a szex valami jutalom, amit a nő ad a férfi pedig kap.


Egy részüknél gondolom neveltetés (már a nagyszülőktől, szülőktől is ezt hallotta), a másik részük meg érzi, hogy ezen kívül emberileg 0, tehát megpróbálja felsrófolni a saját szexpiaci értékét, amíg még fiatal.


Meg van, akinek van 2-3 tapasztalata max és az alapján ő nem élvezi, mert olyanokkal hozta össze az élet.

2020. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Nem mindenki akar lefeküdni azzal akivel sétàlt egy kört.
2020. nov. 17. 11:28
 36/37 anonim ***** válasza:
Akkor írd ki az adatlapodra, hogy te soha senkivel nem fogsz az első randin lefeküdni, te ilyen lassan haladós lány vagy és lesz 300 próbálkozó helyett 50 (mondjuk abból 45 ugyanúgy idióta) és ki tudod válogatni a hozzád hasonló konzervatív pasikból a szimpatikusakat.
2020. nov. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Nekem nem az az ismerkedés hogy minden netest fogadjak a lakásomon random es probaljam fel.

Es ha igy is tennék mi lenne abbol a végén mégis?

Felmászkálnak hozzám ingyen szexre vagy megis mi várhato?


Semmit nem adnak bele. Egy kávéra nem hivnak meg

2020. dec. 30. 07:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!