Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik mitöl kezdenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mitöl kezdenének gondolkodni abban hogy milyen legyen az elsö masodik stb randi hogy jol süljön el,ahelyett hogy bevágjàk hogy felmenne a nöhöz?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés.


Vannak normaisak is (vagy azt hiszem)

Jokat chatelünk telon is bestelünk esetleg talalkozunk is egyszer setalunk es ennyi.


Es mindig olyanokkal alarnak "hoditani"hogy ö feljönne hozzam talalkozzunk nalam stb.szoval jönnének a nyakamra nàlam punnyadni mintha en lennék vmi vendégfogado bár.

Nekem ez olyat taszito hogy random idegenek igy ismerkednek.


Es amikor elmondom hogy semmi gond nem lenne de bakker nem vagy a baràtom sem hanem egy random idegen a netröl mégis hogy képzelik ezt? Akkor SEM gondolkodnak abban hogy nem igy kéne udvarolni..

Azt hiszik ez teljesen normalis hogy meghibatjàk magukat es a nö udvaroljon nekik joforman. Ö teremtse meg a randit stb


En meg nyitott voltam rà es akartam is többet de ilyenekkel rakenyszeritenek egyszerüen arra hogy tiltsam a francba

Saját maguk alatt vágják a fát szó szerint.



#idegen fel akar jönni
2020. nov. 15. 08:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
valószinü ronda dagadék vagy és csak szexre vagy jó.szivesen a választ
2020. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Szerintem pasi a kérdező és provokálni akar. :D
2020. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Nem 21.

Pont ez az hogy olyanok jönnek ilyenekkel hogy fel akarna jönni aki màr csak annak is örülhetne hogy vàlaszolok neki.

Milyen abszurd ugye?

2020. nov. 15. 11:30
 24/37 A kérdező kommentje:
*hogy egyáltalán
2020. nov. 15. 11:30
 25/37 anonim ***** válasza:

Én írtam,hogy a selejtnek való,valaki persze rögtön magára vette.Vajon miért? :D

Azok csinálják,akik élőben nem tudnak/mernek ismerkedni,vagy csak kúrópartnert akarnak az asszony mellett.Élőben nincsenek retusált képek,kamuprofil,nincs két nap gondolkodási idő a válaszok előtt.A nagy számok törvénye alapján,biztos vannak fent nem selejtes emberek is(ideig-óráig),de nekik be kell látniuk,hogy ez nem igazán működik.

2020. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

De én meg olyanokat is hallok, hogy neten ismerkedtek meg.


Igazàból én már megelőzni szeretnék egy ilyen kér(d)ést, hogy ő feljönne hozzám, miközben láttam előben max egyszer, mert megerőltette magát egy sétàra.

Lapozok tovàbb, és már tartok előre.

2020. nov. 15. 12:03
 27/37 A kérdező kommentje:

Vagy. Kiírok adatlapra olyat hogy anyuval élek!!;)

Tényleg

2020. nov. 15. 12:04
 28/37 A kérdező kommentje:
Meg apukàmmal persze es van egy kistesom is es a nagyi is nàlunk alszik sokszor :)
2020. nov. 15. 12:05
 29/37 anonim ***** válasza:

"De én meg olyanokat is hallok, hogy neten ismerkedtek meg."


Nem lehetetlen a dolog,egy kollégám is netes társkeresőn jött össze a feleségével,de akkor be kell vállalnod az aranymosást.(Ti. átrostálni egy csomó mocskot,mire találsz egy aranyrögöt.A srác két éven át próbálkozott,minden második napra igyekezett leszervezni egy randit.)

2020. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Kerdezo! Nem kell leereszkedni. Vagom h akkor balra huzol mindenkit de legalabb nem fogod a fejed es nem irsz ki ilyen kerdeseket ide, meg nem pazarlod az ertekes idodet. Csak olyat huzz jobbra aki tenyleg tetszik!
2020. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!