Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Femcelek, titeket mi akadályoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Femcelek, titeket mi akadályoz az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 22:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
Ami az inceleket: a külsőm. Az az első szűrő. Lehet jönni mindenféle jól hangzó pszichológiai vagy spirituális elméletekkel, csak teljesen fölösleges, mert ha ezen a szűrőn nem mész át, akkor egész egyszerűen nincs miről beszélni...
2020. nov. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kihagyni alavető részeket, vagy túlkombinálni? Létezik olyan nó aki nem kell senkinek, mert kövér/ronda/öreg, de nem azért mert válogatnak, hanem mert senki sem próbálkozik náluk, maximum a buszon beszól neki egy alkesz, hogy "de megbaxnalak!" nos, erre kellene örömködnie vagy mi?
2020. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Két oka lehet: vagy elviselhetetlen a személyiségük, vagy túl magasan van náluk a mérce, és csak jóval a saját szintjük feletti férfiakkal állnak szóba.
2020. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Valószínűleg én vagyok a 17-esben (és előtte a 13-asban is, illetve utána a 19-esben) említett pici faluban élő, távkapcsolatot kizáró femcel. A 22-esnek igaza van, tegyünk helyre néhány alapvető dolgot.

Volt távkapcsolatom, tehát nem igaz, hogy meg sem próbáltam. Amikor még semmi más nem volt az életemben, csak a főiskola, már akkor is elég megterhelő volt. Aztán amikor bejött a főiskola mellé a munka, és még mindig úgy nézett ki a dolog, hogy szombat hajnalban indulhattam Bp-re, hogy aztán vasárnap este érjek haza, meg még ment az elégedetlenkedés is, hogy miért nem indulok lehetőleg már péntek este, munkából haza sem érve, hanem egyből hozzá véve az irányt, és hogy miért vagyok ilyen enervált, miért nincs semmi kedvem egész hétvégén programról programra futni (többnyire aktív, sportos programra ráadásul), akkor telt be végleg a pohár, bár voltak egyéb problémák is. Soha, de soha, de soha többé nem purcantom ki így magam, és a másiktól sem várok el ekkora áldozatot. Nagyon nem mindegy, hogy 100 km vagy max. 20-30, esetleg még annyi sem.

Nem csak a "csini osztálytársakról" van szó, hanem itt és a környező településeken konkrétan nem maradt egyedül egy nő sem rajtam kívül, és ehhez nem kellett 100 km-re vagy még több távolságra menniük innen, sem durván megalkudniuk, ergo bevállalniuk az említett legalja réteget (öreg, alkesz stb. fazonok). Mondjuk nincs is még egy ilyen pocsék nő errefelé, mint én, szóval könnyen belátható, hogy mi az oka annak, hogy kizárólag én nem jártam sikerrel helyben... Így az is, hogy elmehetnék akár az ország másik végébe is, teljesen mindegy lenne, mert ilyen nő ott sem kell senkinek, a legalja réteget leszámítva persze.

2020. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem ezt a szűrőt, de tényleg nem. Milyen szűrőket állít az be, akinél a végén nem magas angol úriember marad, hanem öreg alkesz?
2020. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen rossz a következtetés. Mintha azért maradna csak az a kategória, mert ilyen kicsire vettem a távolságot egy alapból sem bőséges választékú helyen élve. Pedig nem, hiszen itt is vannak teljesen elfogadható, normális férfiak, csak nyilván nem én kellek nekik. Nem a szűrővel van a gond, hanem velem.
2020. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26: "Volt távkapcsolatom, tehát nem igaz, hogy meg sem próbáltam."


Itt arról van szó, hogy meg se próbálod, teljesen elzárkózol csak azért, mert volt negatív tapasztalatod.


Ahelyett, hogy azt írnád, hogy számodra megterhelő utazgatni. Az érthető. Akkor utazik a másik.


"és a másiktól sem várok el ekkora áldozatot."


Megint gondolatolvasósat játszol és el akarod dönteni, hogy a másiknak mi az áldozat. Honnan tudod, hogy valakinek ez áldozatnak számít?


"Nem csak a "csini osztálytársakról" van szó, hanem itt és a környező településeken konkrétan nem maradt egyedül egy nő sem rajtam kívül"


És senki nem lépett le abból a faluból abban a pillanatban, ahogy lehetősége volt. Egy nő sem... És ezt higgyem is el, amikor pont az ilyen helyeken jellemző az, hogy sok nő menekülne bárhova, csak el onnan és lehetőleg valami nagyvárosba, ahol van munka, megélhetés, jövőkép.

2020. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!