Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért nem kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem kérdez semmit ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, de kb az esetek 60-70%-ában ilyeneket fogok ki. Akár személyesen, akár neten ismerkedek (bár a netes ismerkedésre sokkal jellemzőbb), sokszor előfordul, hogy az egész nem is egy ismerkedés, hanem inkább egy kihallgatásra emlékeztet. Én kérdezgetem a lányt, viccelődők a válaszain, de ő csak elszórtan nagyon ritkán ad vissza egy választ, azok is sokszor csak visszakérdezések (visszakérdezi ugyanazt, amit én előtte). Fura, mert általában az látszik a csajokon, hogy bejön nekik az "ismerkedés", de engem ez így zavar, hogy semmit nem kérdeznek vissza. Olyan mintha nem érdekelném őket, nem is kérdeznek, de nagyon lelkesen válaszolnak, a válaszaikra tett reakcióimon meg mosolyognak, nevetnek stb... Aztán, amikor mondom nekik, hogy ez így nekem nem ismerkedés, nem is tesznek fel kérdéseket, akkor meg hirtelen felháborodnak / távoznak. Pl egyszer szóvátettem, hogy én úgy feltettem a lánynak kb 15 kérdést, ő meg 2 azaz 2 kérdést tett fel nekem. Erre a válasz az volt, hogy nem tudta, hogy ezt számolni kell (durcás hangnemmel). Aztán itt vége is szakad a beszélgetésnek, ahelyett, hogy talán beismerné, hogy tényleg nagyon egyoldalú lenne, és kicsit próbálkozna ő is kérdezgetni. Van köztetek, aki ilyen? Miért csináljátok ezt? Nekem az illyennél az jön le, hogy nem is érdelkődik felém, csak én zaklatom.
2020. nov. 17. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Az izgalmas életet élő hiperalfákkal szeretnének inkább beszélgetni, veled akkor "beszélgetnek" ha az alfa nem ér rá épp. :) Vagy csak simán nem érdekled őket.
2020. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Nőként egyetértek veled. Arra tudok gondolni, hogy nem akarnak "nyomulósnak" tűnni. Vagy lehet, hogy maguk a kérdések nem olyanok, amikből tovább tud vinni egy beszélgetést.
2020. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

1.: Azért mert a nőket nem érdekli más csak a pénz. Ezt felmérik abból milyen kocsiból jössz, hogyan öltözködsz, milyen kiegészítőket hordasz (lánc, óra, stb), mit rendelsz, és kb mennyi pénz lehet a pénztárcádban (kiszagolják fillérre).

2.: Azért mert a nők ma már nem képesek a kommunikációra és a gondolkodásra. 2 bitesek, ami érződik is. "Ja"/"aha"/"Áááh" + káromkodások. A logika, a racionalitás Náluk nem létező fogalom. Nincsenek önálló gondolataik, ha mégis akad valami, azt nem képesek értelmesen és érthetően kifejezni - amiért természetesen a "fogadó" oldalt hibáztatják. Velük beszélgetni olyan, mint 2 tollpihe segítségével egyensúlyozni egy drótkötélen, amit fél méterrel egy kitört tűzhányó fölött feszítettek ki. Nem szabad nekik 2 bővített mondatot mondani egymás után, mert azt már nem tudják értelmezni. Ezért csak várják a kérdéseket - lehetőleg egyszerűeket - és arra megpróbálnak pár szót felböfögni, amiből nem jön le mennyire satu is Őkelme!

2020. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Mert gyakorlatilag semmit nem lehet kérdezni.

- Mit dolgozol? -> aranyásó ribi

- Mit csinálsz szabadidődben? -> aranyásó ribi

- Milyen a családod? -> aranyásó ribi

2020. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
#3: Valahogy téged jellemez és biztos nyomós oka van, hogy csak ostoba nők állnak veled szóba.
2020. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt 100%ban meg tudom erősíteni, hogy így van.

De csakis olyan lányok csinálják ezt akiknek nem jössz be.

Ha kérdezel nagy nehezen válaszolgat valami egy szavas dolgot.

Én is sokszor jártam így. Egyszerűen leszar. Akinek meg bejöttem és lett is randi vagy valami azok mindig írogattak, kérdeztek magamról, milyen volt a napom stb. Sőt maguktól is rám írtak.

30F

2020. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Kerdezo en masokrol nem tudok nyilatkozni de nekem pl a beszelgetesek kis resze a kerdesek. En on mondjuk reagalni szoktam masik mondandojara pl.

Ok kerdes: Milyen hobbaijaid vannak? Leírod hogy pecazni szeretsz meg motort szerelni. Most vagy megkerdezhetem h milyen motort amirol speciel semmit nem tudok vagy reagalok arra amit mondasz h fuu de szivesen kirpobalnam en is a motorozast. Es h kapj nemi infot rólam esetleg leirom h en mit szeretek csinálni a szabadidomben. Erre te mondjuk reagalhatsz arra amit mondtam ahelyett h valami mas kerdesre ugornank.

Uh lehet h itt megy felre a kommunikacio, szerintem sok notarsam hozzám hasonloan beszelget.

Magyarazat 2.

Nem erdekled

Sajna ez is lehetseges.

2020. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
EZ a "kérdezgetem-válaszolgatok" dolog akkor van, amikor nem jöttök be egymásnak. Ha megvan az összhang, akkor nem kell faggatni a másikat, hanem gördülékenyen, természetes formában megy a beszélgetés. Szóval ha neked kérdezgetni kell, ott már baj van. Akkor már nem érdekled a csajt.
2020. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Na ezért is hátrány valahol a netes ismerkedés.


Látod a munkáját

a szórakozását

lakhely

hová szeret menni kirándulni

mi az időtöltése

néhánynak az is ott van mik a tervei a jövőben

család gyerek kérdés letudva

hobbi letudva

külső letudva (kivétel ha azóta elhízott)


nagyon kevés beszédtéma marad első randira.


Mert vannak olyan témák amiket az ember csak hetekkel később beszél meg, kb miután megvolt az első szex és van folytatás...

2020. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, én is beleszaladtam már abba, hogy neten mindent megbeszéltünk amit lehet aztán élőben meg kb semmi téma nem volt.
2020. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!