Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak chaten egyetemi csoporttárssal, hogy ne járassam le magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ugye most a vírushelyzet miatt nem igazán marad más ismerkedési mód, mint a közösségi háló. Arra gondoltam, hogy bepróbálkozok egyik egyetemi csoporttársamnál, csak az a gond, hogy nem tudom, hogy és mikor vigyem át szimpla "munkaügyi" beszélgetésből flörtölésbe a helyzetet. Nagyon rossz tapasztalataim voltak anno (kipletykáltak, az egész suli rajtam röhögött), így mindig a barátzónában ragadok le, mert nem merek flörtölni.


Azaz nenm tudom, hogy ha pl. ha chatelek egy csajjal, hogyan és mikor kezdjek el flörtölni vele. Hogyan irányítsam és fejlesszem a beszélgetést, mi az a pont, ahol elhívjam találkozni, tehát igazából a kommunikációnak az evolúciója érdekelne ilyen helyzetekben.


Mert valahogy cselekednem kell és változtatnom, hiszen a régi sz@r tapasztalatokból adódó gátlások miatt vagyok ekkora lúzer.


Meg attól is tartok, hogy - mivel ugye mégiscsak vannak közös óráink -, nehogy megint az legyen a vége, mint régen, hogy bepróbálkozok nála, ő meg mindenki előtt lejárat és megint én leszek a lúzer, szerencsétlen bohóc.



2020. nov. 17. 14:19
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha kicsit átláthatatlan, mi a kérdés célja, az érdekelne lépésenként, hogy hogyan megy el egy chates ismerkedés a kapcsolatfelvételtől a randiig. Mik ezek a lépések és jelek, amik alapján tovább lehet menni, stb.


Rengeteget próbálkoztam már, de mindig elrontottam valamit. Tudom, hogy gáz 20 évesen ilyet kiírni, de máshogy nem tudok fejlődni. Próbálkozni próbálkozok, csak úgy látszik, valamit máshogy kéne csinálnom.

2020. nov. 17. 14:23
 2/29 anonim ***** válasza:
A csjozas az nem chat mufaj.
2020. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Valóban sokkal nehezebb chaten, de jóideig csak online óráink lesznek, így máshogy nem nagyon tudok ismerkedni.


Csoporttársakkal meg még mindig könnyebb a helyzet chaten is, mert a közös téma az egyetem miatt végtelen.

2020. nov. 17. 14:34
 4/29 anonim ***** válasza:
Hogy valami epito jellegut is irjak, ezt a rairok dolgot felejtsd el. Arra irjal, akin tenyleg latod, hogy szeretne veled megismerkedni, random csajokra felesleges.
2020. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz hogy lejáratod magad, hozzá se kezdj
2020. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Chaten nem csajozunk. Ennyi.
2020. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy ráírjak-e, hanem hogy utána hogyan menjek át flörtölésbe.


"Arra irjal, akin tenyleg latod, hogy szeretne veled megismerkedni"


Távoktatásban honnan lássam, hogy ki akar velem megismerkedni? XD


"Chaten nem csajozunk. Ennyi."


Akkor miért vannak társkeresők?

2020. nov. 17. 19:27
 8/29 A kérdező kommentje:

Na akkor újra megfogalmazom a dolgokat.


1. Adott egy tény: Ráírogatok csajokra -> visszaírnak nekem és elbeszélgetünk.


Ez tény, így van, hiába vitázunk rajta. Az a kérdésem, hogy ugye mindig barátzónába kerülök. Hogyan vigyem át flörtölésbe?

2020. nov. 17. 19:34
 9/29 anonim ***** válasza:
#7 nem mintha a társkeresők működnének, de ott legalább tudod a másikról hogy társat keres. Ez a "ráírok oszt vagy bejön vagy nem" ez nagyon komolytalan. Jobban jársz ha kivárod hogy megint offline oktatás legyen.
2020. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy ez jutott az eszembe: [link]
2020. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!