Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak chaten egyetemi csoporttárssal, hogy ne járassam le magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ugye most a vírushelyzet miatt nem igazán marad más ismerkedési mód, mint a közösségi háló. Arra gondoltam, hogy bepróbálkozok egyik egyetemi csoporttársamnál, csak az a gond, hogy nem tudom, hogy és mikor vigyem át szimpla "munkaügyi" beszélgetésből flörtölésbe a helyzetet. Nagyon rossz tapasztalataim voltak anno (kipletykáltak, az egész suli rajtam röhögött), így mindig a barátzónában ragadok le, mert nem merek flörtölni.


Azaz nenm tudom, hogy ha pl. ha chatelek egy csajjal, hogyan és mikor kezdjek el flörtölni vele. Hogyan irányítsam és fejlesszem a beszélgetést, mi az a pont, ahol elhívjam találkozni, tehát igazából a kommunikációnak az evolúciója érdekelne ilyen helyzetekben.


Mert valahogy cselekednem kell és változtatnom, hiszen a régi sz@r tapasztalatokból adódó gátlások miatt vagyok ekkora lúzer.


Meg attól is tartok, hogy - mivel ugye mégiscsak vannak közös óráink -, nehogy megint az legyen a vége, mint régen, hogy bepróbálkozok nála, ő meg mindenki előtt lejárat és megint én leszek a lúzer, szerencsétlen bohóc.



2020. nov. 17. 14:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Random ne írogass csajozós dumát senkinek se szerintem. Persze, vak vezet világtalant, mert én még szűz is vagyok, de én Messengeren nem csajoznék. Úgy alapból egyáltalán vannak olyan lányok, akikhez "közelebb" állsz, szoktatok beszélgetni stb?
2020. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Vannak, akikhez közel állok, csak valahogy mindig barátzónába kerülök, mert vagy nem lépek időben, vagy nem tudom, és ezt akarnám kiküszöbölni. Ezek a csajok csoporttársaim vagy egyetemi társaim, van közös téma. Pl. ráírok, hogy "szia, ismerősöm ajánlotta, hogy nálad érdeklődjek ezzel meg ezzel a tárggyal kapcsolatban". Elkezdünk beszélni, és egy idő után van rá lehetőség, hogy jóban leszünk, beindul egy személyes beszélgetés, aminek következtében elhívhatom mondjuk talira.

Ennek a lépései érdekelnének.


Tehát amit itt sokan szerintem félreértettek, hogy nem arra gondolok, h csak ráírok random csajokra, hogy "Szia drága, jó a s*gged, jössz k*félni holnap?"

Nem.


Valami egyetemi indokkal írok rájuk, és sokaknál sikerül jó beszélgetéseket beindítanom. A kérdésem az, hogy ezeket hogyan vigyem tovább.

2020. nov. 18. 10:23
 13/29 anonim ***** válasza:

#12


Ja, ezt nem tudtam 🤣

Hát, segíteni nem tudok, nálunk nincsenek is nagyon csajok, akik vannak, azok is foglaltak 😂 (mérnöki kar), úgyhogy nem tudok segíteni. xD

2020. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
És mi van ha nemet mond? Mész a következőre?
2020. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"És mi van ha nemet mond? Mész a következőre?"


Miért, mit csináljak XD Most komolyan az az életfilozófiátok, hogy üljünk a nagy semmiben, és várjunk a csodára, hogy váratlanul, mikor az oktatástól kezdve minden online van, semmi személyes érintkezés nincs, majd biztos becsenget álmaid nője magától és rádmászik?


Komolyan nem értem, miért vagytok ennyire kiborulva attól, hogy chaten csajokkal beszélgetsz. Mi olyan erkölcstelen ebben? 100% biztonság, legrosszabb esetben nem ír vagy letilt, kész.


Nem értem, ezen a fórumon egyszer azt írják a lúzereknek, hogy cselekedj, ismerkedj, ne csak ülj egy helyben, máskor meg mindenki ilyen kitalált ideál-elvekkel jön, hogy "chaten beszélgetni csajjal nem illik", meg ilyenek.


Áhh XD

2020. nov. 18. 12:50
 16/29 anonim ***** válasza:

#15


Az a lényeg, hogy ne foglalt csajra mássz rá.

2020. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Most már akkor rátérhetünk a kérdésre is?
2020. nov. 18. 16:22
 18/29 anonim ***** válasza:

Persze.


A válasz: a csajoknak alapból nem tetszik, ha valaki interneten próbál velük ismerkedni.

2020. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni kell, de nem úgy mint egy iDióta. Nem ördögtől való pl. lányokkal csak úgy barátságot kötni, mivel rajtuk keresztül összeismerkedhetsz olyanokkal, akik közül lehet valaki aki tényleg becsönget hozzád. A te módszereddel te leszel az a phasz, aki minden csajnál bepróbálkozik.
2020. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Most, hogy az illemtan-szakkörnek is vége, melynek során rendkívül fontos szabályokat és erkölcsi törvényeket ismertünk meg, rátérhetünk végre a kérdésre?

A végtelenségig lehet itt vitázni, mit illik meg mit nem, mit szeretnek a lányok, mit nem. Több olyan csaj barátom van, akikkel chaten ismerkedtem meg egy random helyzetben, hogy ráírtam valamivel kapcsolatban (és nem csajázos miatt), mégis nagyon szoros bizalmak keletkeztek, és igen, mindez chaten.


Igen, rosszul fogalmaztam meg a kérdést, de nem írom ki ezért újra. Azt szeretném megtudni, hogy honnan ismerjem fel azt a pontot, amikor esetleg elhívhatom a csajt.

2020. nov. 18. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!