Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak chaten egyetemi csoporttárssal, hogy ne járassam le magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ugye most a vírushelyzet miatt nem igazán marad más ismerkedési mód, mint a közösségi háló. Arra gondoltam, hogy bepróbálkozok egyik egyetemi csoporttársamnál, csak az a gond, hogy nem tudom, hogy és mikor vigyem át szimpla "munkaügyi" beszélgetésből flörtölésbe a helyzetet. Nagyon rossz tapasztalataim voltak anno (kipletykáltak, az egész suli rajtam röhögött), így mindig a barátzónában ragadok le, mert nem merek flörtölni.


Azaz nenm tudom, hogy ha pl. ha chatelek egy csajjal, hogyan és mikor kezdjek el flörtölni vele. Hogyan irányítsam és fejlesszem a beszélgetést, mi az a pont, ahol elhívjam találkozni, tehát igazából a kommunikációnak az evolúciója érdekelne ilyen helyzetekben.


Mert valahogy cselekednem kell és változtatnom, hiszen a régi sz@r tapasztalatokból adódó gátlások miatt vagyok ekkora lúzer.


Meg attól is tartok, hogy - mivel ugye mégiscsak vannak közös óráink -, nehogy megint az legyen a vége, mint régen, hogy bepróbálkozok nála, ő meg mindenki előtt lejárat és megint én leszek a lúzer, szerencsétlen bohóc.



2020. nov. 17. 14:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
#20 az utolsó olyan pillanat amikor még elhívhatsz egy csajt az közvetlenül azelőtt van, hogy elkezdenél vele chatelni.
2020. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"az utolsó olyan pillanat amikor még elhívhatsz egy csajt az közvetlenül azelőtt van, hogy elkezdenél vele chatelni."


Miért gondolod így?

2020. nov. 18. 22:35
 23/29 anonim ***** válasza:
Azért gondolja így, mert a csajok utálják, ha valaki chaten nagyfiú, élőben meg nem/alig beszél velük...
2020. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

De online oktatás meg karantén alatt hogyan beszélsz velük élőben? XD

Most tényleg ezt a kört járjuk?

2020. nov. 19. 09:59
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen, a lányok (de úgy ámblokk az emberek) gondolkodásmódjában sokszor nem fogsz találni logikát.
2020. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Akkor eddig miért sikerült többször is?
2020. nov. 19. 11:37
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
#26 tehát eddig többször is sikerült chaten csajjal összejönnöd? Ebben az esetben a technikád eleve kiváló, inkább azon kellene dolgoznod, hogy a kapcsolataid tartósak legyenek. Persze ha nem ez a célod, akkor azon se kell. De akkor mi a kérdés?
2020. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Hmmmm. Na most a válaszokat olvasva én leszek az első női válaszoló. 😃

Magamból kiindulva örültem volna, ha egy aranyos fiú szaktársam rám ír.

kérdező nekem határozottan imponál a hozzáállásod! Menni kell, nem várni a sült galambot.

Hogy mikor térhetsz rá a flörtre az már nehezebb téma. Szerintem nincs rá jó válasz, majd érzed a beszélgetés folyásán, hogy vevő-e rá. Vagy esetleg bedobhatsz ilyen kis finomságokat, hogy “milyen okos”, “milyen kedves, hogy segít”, etc.

2020. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#26

Akkor csináld azt, amivel eddig is sikered volt, aztán szevasz.


#28

Jó ilyen női véleményeket is látni. Sokan egy ördögtől való dolognak látják, ha egy ismeretlen pl egyetemi témákban rájuk ír. Nyilván egy lánynak más tapasztalatai vannak, de egy minimális nyitottság nem árt.

2020. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!