Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezt csak hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt csak hirtelen felindulásból írta, vagy ennyire bigott a csaj?

Figyelt kérdés

Ez egy 37 éves felnőtt nő. És ezt írta. Enyhén szólva kiábrándító amit írt, pedig elsőre intelligensnek tűnt.

[link]



2020. nov. 18. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Idióta, nem kell vele foglalkozni. A görög a világ egyik legősibb kultúrája, de ő, a szent árja-szíriuszi Magyar majd megmondja a tuti.
2020. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát, nem intelligens.
2020. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyen még nem volt hogy valaki 3-4 sorral így lerendezte volna magát előttem, csak pislogtam.
2020. nov. 18. 11:48
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Hat ferikem inkabb keress mas csajt :D eleg nagy proli lehet, exemre emlekeztet eléggé ostoba es undi jelleme es szemelyisege volt
2020. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát kösz a válaszokat akkor nem csak én vagyok ezzel így. a drive-om helyett inkább itt osztom meg a képet ha még érdekel valakit. Részemről akkor ez kuka. [link]
2020. nov. 18. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igazából hát nézd vissza a származást. És amugy az sem mindegy hogy mely részen járt. Ez kb olyan mint itthon pl.nézz szét nyugaton és mondjuk az északi regióban vagy arra Miskolc fele pl.a falvakban, na kb.ott is ez a stílus megy. Úgyhogy a hölgyike azért igazat mondott részben. Vagy te kapszulában élsz??

Ahogy minden országban vannak jobb részek, és rosszabb részek.

De azért te teszed ezt ki, aki szinten igennel felel, hogy nem bírod a kisebbséget?? Inkább hallgattál volna.

2020. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg te nagyon okosnak hiszed magad :D azon is látszik, hogy megosztasz magánbeszélgetést. Na ez sem az intelligencia jele,és ez bunkóság is egyben.

És nagyképű is vagy.

2020. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# te aztan nagy noob lehetsz
2020. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6 ha meg akarsz dugni valakit nem mindig mondasz igazat.

7 nem sértettem meg személyiségi jogokat vele.

Csak kíváncsi voltam más mit gondol erről.

Utána még beszéltem a csajjal, hát valamiért ez a téma nagyon érzékeny neki de semmi ész érvet és magyarázatot nem adott. Töröltem.

2020. nov. 18. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted, legalább van esélyem megtalálni őt nekem vagy olyannak, aki többre értékeli, hogy nem dugott a leendő nője még négerrel meg arabbal meg törökkel meg mindenféle fajzatokkal, mint azt, hogy nem polkorrekt a drága és sírnak a PC bébik (South Park).
2020. nov. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!