Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valami összefüggés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami összefüggés a haj/bőr/szemszín kedvelési preferencia és a női extra igényesség között?

Figyelt kérdés

Azt már statisztikákból tudjuk, hogy a nők TÖBBSÉGE a sötétebb hajú, bőrű és szemű férfiakra bukik.


Viszont vannak olyan nők is (mennyiségileg kevesebb), akik a szőkéket, világosabb bőrűeket, hajúakat, kék, szürke vagy zöld szeműeket részesítik előnyben.


És itt jön az, hogy megfigyeléseim szerint minél sötétebb hajú, bőrű és szemű férfiakra bukik egy adott nő, annál alacsonyabban van nála az igényszint akár egzisztenciális téren, akár sokszor szégyenszemre még a minimális elvárt ápoltság terén is.


És ismétlem: többségében. Tehát attól, hogy valakinek a James Bond jön be vagy Kanye West attól még továbbra is a többségről beszélek, akik összejönnek OLYAN négerekkel, arabokkal, cigányokkal, indiaiakkal, akik ránézésre sem az ápoltságukról híresek, mert külsőre az tetszik nekik.



2020. nov. 18. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
ez szín tiszta f_ság neharagudj
2020. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy centire van az árjaság dicsőítésétől. Nem tetszik és tré úgy ahogy van.
2020. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én szerintem tök igényes vagyok, pl. rasszistával nem jövök össze. Ugye azt is kutatásokból tudjuk, hogy minél intelligensebb valaki, annál kevésbé előítéletes.
2020. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus!
2020. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Ez nagyon nagy hülyeség. Nem tudom hogy találtad ki.


A sötét szemű és hajú emberek immunrendszere erősebb és egészségesebbek. (ez bizonyított)


Lehet, hogy a nőkbe bele van kódolva, hogy automatikusan az ilyen személyekhez vonzódjanak az egészségesebb utódok reményében.

2020. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Édes Istenem!
2020. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Hát szerintem ez fordítva van! Egy barna vagy sötét hajú és szemű férfi sokkal jobban néz ki, sokkal! Pont ezért az ilyenekre hajtó nők is sokkal de sokkal igényesebbek. Brutál gyönyörű nők vannak hasonló adottságokkal. Emellett pl. küzdő sportokban is sokkal sikeresebben a barnább, sötétebb bőrúek. Szóval a világos haj, bőr nem hogy előny lenne, hanem inkább hátrány minden téren. Ha csúnyán akarnék fogalmazni, evolúciós zsákutca, hosszú távon, sőt ha nézzük a népesség szaporulatot, kihalásra vannak ítélve.
2020. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Ó, még egy nagyszerű teória.


Figyelj, gondolom még nem írál szakdolgozatot, mert akkor tudnád, hogy első lépésben felállítasz egy hipotézist, majd ezt tényekkel próbálod bizonyítani, vagy ha éppen ellentmondó információt találsz, cáfolni.


Szóval fussál neki még egyszer, most minden forrást szépen megjelölve.

2020. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy igazad van, de akkor kivétel vagyok :D
2020. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, kis irígy szőke fiúka ezzel vígasztalja magát amiért nem sikeres a nőknél. Na ja, ők az igénytelenek, primitívek nem te vagy gáz. Megsúgom az ilyen pasiknál érzik a nők, hogy nincs ki egy kereke ezért kerülik messziről. Minden napra jut egy ilyen baromság. Akkor legalább nyugodtan fekszem le ma is, hogy pipa, megvan a ma nap legfaszább kérdése is.
2020. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!