Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz, hogy általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy általában a nők 18-25 évesen, a férfiak meg 30-35 évesen néznek ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 12:29
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

10.


Már aki kopaszodik. Van olyan ismerősöm aki már 19 évesen kopaszodott. 24 évesen mikor az osztálytalin összefutottunk már teljesen kopasz volt, mint az apja meg a bátyjai. De az én férfirokonaim egy sem kopaszodott sosem, még a nagyapáim is "teljes" hajjal rendelkeztek 80 éven felül, igaz kicsit ritkásabb lett.


Az arc rondulását pedig lehet lassítani (bár megállítani nem), ha ember nem iszik alkoholt, nem cigizik, nem éjszakázik állandóan stb.

2020. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. Egy 18-25 éves embernek nincs semmije a genetikán kívül kb. Nekem is 23 körül kezdett felfelé ívelni a karrierem, akkor lett nyugodtabb életem, akkor tudtam minőségi ételeket enni, jó minőségű kozmetikumokat vásárolni, költeni egyszerre több dologra is, ami segít az embernek elérni a vonzó külsőt, szép hajat, szép bőrt, ízléses ruhadarabokat. És az sem másodlagos, hogy a kollégiumi-egyetemista élet mindennapjainak hatására sokkal leprábban néz ki az ember, mint kényelmes, kiszámítható munkaidőben, nagy ágyban, csendes lakásban, ahol senki sem háborgatja, még a szülei sem.


A másik oldalról meg talán 25 éves koromra találtam meg a stílusom. Akkor tapasztaltam ki, hogy mit szeret a szervezetem, mit nem, mi áll jól, mi mennyire válik be, mit hogy kezeljek, milyen edzésformával érem el, amit szeretnék, milyen arckrém jó a problémáimra, mire kell figyelnem, ha meg akarom őrizni az egészségem... Előtte sokkal hanyagabb és szedettvedettebb voltam.


Most jól érzem magam. És alig várom, hogy 30 legyek, az szerintem mégjobb lesz. Hogy másnak mi tetszik, az nem igazán érdekel, én jobban érzem magam a bőrömben, miután kitaláltam magam és megtanultam élni az életem a legszebben. Lassan férjnél is vagyok, de férfiak mindig is voltak és lesznek a nők körül, ha esetleg valaki ettől félne. A szüleim is 50 fölött házasodtak újra, korukbeli, igényes férfiakkal és nőkkel. Úgy gondolom, attól sosem kell tartanom, hogy egyedül maradok, nem csak barátok terén, hanem kapcsolatilag sem.

2020. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
13%
Ferfi sarmosodik 35-40 evesen, nő megvènül 30 felett
2020. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Valakire igaz,valakire nem.
2020. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Többségben az idő előre haladta az sok embert megvisel. Aki 14 évesen 18 nak nézett ki az sajnos hamarabb öregszik , aki 14 évesen is 12 nek nézett ki az meg nem.. Varázslat nem létezik!
2020. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek 90%-a 20-28 évesen a legvonzóbb(ha csak a külsőt nézzük),a maradék 10% a 30-as éveiben,de ők fiatalon még kislányosak/fiúsak,külsőre és stílusra is.És ez akkor is így van,ha a klimaxos férfiak azt képzelik,hogy ők 40 körül/felett a legvonzóbbak :D
2020. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Ez teljesen genetika meg egyénfüggő. Nekem a parom eleg kolyokkepu sztem par ev oregedes nagyon jot fog neki tenni. En meg alig valtoztam kb 15 eves korom ota mindig ugyanugy nezek ki, általában csak a súlyom ingadozik.
2020. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
24%

A nőknek 30 felett lefőtt a kávé, ami elég cumi nekik és elég nehezen viselik. A férfiaknak 30 felett kezdődik igazán az élet, a sármuk, a pénzük, a státuszuk, a tapasztalatuk, a magabiztosságuk egyre csak gyarapszik az idővel.

[link]

2020. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 30 fölött volt szerintem a legdögösebb. Nem volt soha kifejezetten gyerek arca, de a huszonéves képein úgy nézett ki, mint egy 40 éves nő, aki túltolta a ráncsimító filtert. Nagyon szép karakteres arca van a 30 éves korában készült képeken, a korábbi baltaarc helyett helyes kis almácskái lettek, szexisebb volt a tekintete és végre megnövesztette azt a gusztustalan 80-as évek női hajviseletére jellemző borzalmat. Nagynéném kifejezetten gyönyörű nő volt huszonéves korában. Hegyes kis áll, "csókos" száj, szép kerek szemek. 30-40 körül már úgy nézett ki, mint egy szúnyog. Ijesztő üreg lett a szemei körül, a kicsi, de kerek ajkai és a még csontosabb álla miatt teljesen villanykörte formájú lett a feje. És mellé még hülyén keni azóta is a szempillaspirált és úgy néz ki, mintha póklábak lennének a szeme körül. De ő azt hiszi, hogy csodálatos, karcsú úrinő (ebben éppenséggel nem téved, vasággyal együtt 50 kiló és ez nem segít az arcán). Sokaknak jót tesz a kor, főleg azoknak, akiknek puffadt vagy egyenesen jellegtelen arca van kamaszként-huszonévesen. Nekem is olyan malac orrom volt meg golyó fejem 20 éves korom körül, hogy csak na. Pedig nem voltam túlsúlyos, sőt. aztán kicsit beesettebb lett az arcom, a krumpli orrom is piszébb lett, az orcáim is kicsit elkülönültek és az állcsontom is végre látszik. Még mindig kicsit napraforgó fejem van, de szép lassan elérem a nőies arc eszményét. A magamfajták szerintem inkább a még nem ráncos, de már nem dagadtfejű 30-as éveiket fogják élvezni a legjobban. 25 évesen is lényegesen jobban érzem magam, mint korábban.
2020. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
18as, ti nagyon szeretitek ezzel nyugtatni magatokat :)) De csak általában a lúzerek azok, akik azt gondolják, hogy semmi gond, ha eddig egy csődtömeg volt az életünk, vagy rondák voltak mint a halál... hisz az élet a férfiak számára úgy is 30 fölött kezdődik. És amíg a nő (akinek már lefőtt a kávé 30 évesen) főz, mos, takarít örülhet hogy a feleségetek lehet, hisz 30 fölött már a kutya sem piszkálja meg őket, miközben ti a fénykorotokat élitek és csajoztok-buliztok kedvetekre, mert a feleség úgy sem fog ott hagyni, hisz 30 fölött gyakorlatilag értéktelen. Így hálát adhat az égnek hogy megengeditek hogy gondoskodhasson rólatok miután haza jöttetek a szeretőitektől :))) szép álom, kedveseim.
2020. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!