Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz, hogy általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy általában a nők 18-25 évesen, a férfiak meg 30-35 évesen néznek ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 12:29
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

19-es, imádom a leírásaidat, eszméletlen. XD


Huszonévesen 43 kilóval több voltam, úgyhogy szerintem most 32 évesen szebb vagyok. Amúgy az ismerőseim, osztálytársak közt azt vettem észre, hogy azok, akik soványak voltak, de nem sportoltak, azok sokan megereszkedtek, elhíztak. Ők az "alap", tehát ők 22 évesen jobban néztek ki, mint 32 évesen, és elfogadják, hogy ez van.


Vannak, akik sportoltak fiatalon, ők most is jobban néznek ki átlagban, mert a sporttal az ember jobban tudatában van a testének, nem plusz 20 kiló után kap észbe, hanem már 5-nél visszafogja magát.


És van az én kategóriám. Akik kövérek voltak régen, azok mind lefogytak. Szerintem ebbe beletartozik, hogy ha nem is lesz semmilyen konkrét betegséged a súlytól, előbb "rottyansz le". Az ízületek fájnak, a közérzet rosszabb, az emésztés... régen jó sok szart tudtam enni, pont ez volt a háj oka, de éreztem idővel, hogy már nem bírja a szervezetem ezt.


Úgyhogy igen, átlagban 22 évesen jobb a fizikai kondíció, mint 32 évesen, de én soha nem éreztem magam ilyen jól. 22 évesen 96 kiló voltam (157 centihez!), úgyhogy nem csak szebb vagyok (már akinek), hanem topon vagyok életemben először.


És ezzel, hogy "átlag" az a baj, hogy annyival nincsenek többen, mint a "nem átlag".

2020. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
43%
Mondhat bárki bármit, mindkét nem a 20-as éveiben van a topon.
2020. nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

"Mondhat bárki bármit, mindkét nem a 20-as éveiben van a topon."


Elméletileg. Ha ugyanúgy élnének mindig az emberek. A gyakorlatban viszont lehet jobb formában valaki a 30-as 40-es éveiben, mint a 20-asban.

Másrészt a ráncok, őszülés, kopaszodás az jön akkor is, ha valaki a feje tetejére áll, és ilyen szempontból a 20-25 a csúcs.

2020. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
Kopaszodás az sármosít. Majd minden ismerősöm kopaszodik 30 felett és igen, van nőjük, mégpedig csinos. De az elhízott nőket bizony elhagyják.
2020. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
62%

24-es,lehet, hogy csak az én ízlésemmel van baj, de pár híres, kigyúrt színészt kivéve szerintem ritka gusztustalan a csupasz fejbőr az embereken. Viszolygok hozzáérni is, olyan fejük van vele az embereknek, mint egy lárvának. 😂


Nem tudom, hogy később mkt fogok erről gondolni, most 24 éves vagyok, mióta az eszemet tudom, nem jött be a csupasz fej. És mindenhol úgy jellemzik a sármos férfit, hogy dús a haja.

2020. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
12%
Kopaszodás sármosít? 😆
2020. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
81%
Már aki tudja viselni, letolja nullással, sportol, normálisan öltözik. Annak jól tud állni.
2020. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Aki tudja viselni, az hajjal is atomjól néz ki 😂


Ne vicceljünk már...

2020. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tud jól kinézni. Nyilván aktívan nem csúfolom a kopaszokat, nem tehetnek róla, de soha.
2020. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
75%
Felszínes ribizlik gyűjtőhelyére csöppentünk. Remélem egyedül döglöstök meg.
2020. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!