Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kerülhetnék hozzá közelebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Eddig nagyjából 6-7 alkalommal találkoztunk, ilyenkor sokat beszélgettünk, volt hogy neten is folytattuk,de sajnos nem sok időt tölt a közösségi oldalakon,így elég nehézkes. Ezek a találkozások nem kettesben történtek, mindig voltak ott haverok. Nagyon megtetszett, hogy kerülhetnék hozzá közelebb? Szerintem már a haverok is észrevették, hogy nem közömbös számomra, flörtölgettem is vele, amit volt hogy viszonzott, bár egyértelműen én flörtöltem többet vele.Hogyan lépjek felé, ha jelenleg nem megoldható hogy találkozzunk?
2020. nov. 23. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdeklődj, mivel foglalkozik, mik a hobbijai, hogy szórakozik. Keress közös pontokat, és ez tőle is elvárható.
2020. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!