Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális értékrenddel rendelke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális értékrenddel rendelkező srác nem létezik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aki nem kapható szexre csak úgy...


Én egy szép lány vagyok és fiatal.


Sokszor szoktunk szórakozni ismeretlen srácokkal, hogy odamegyünk hozzájuk a barátnőmmel az utcán, majd mondjuk nekik hogy tetszenek nekünk és nem -e lenne kedvük ahhoz hármasban... és hát kivétel nélkül mind igent mondanak, még azok is, akiken gyűrűt láttunk!!! Utána pedig mondjuk nekik, hogy csak vicc volt, utána pedig lek**znak minket.


Ezek után már nehezen tudom elhinni, hogy van normális és tisztességes értékrenddel rendelkező srác, aki visszautasítana két idegen szép lányt, vagy azt mondaná, hogy előbb ismerjük meg egymást. Undorító a mai világ, minden csak a szexről és a pénzről szól. Hányingerem van nagyon.


2020. nov. 23. 21:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Aha, egy jo hazbol valo urilany leszolitgatja a csavokat az utcan?


Probalom elkepzelni.

2020. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
"Én egy szép lány vagyok és fiatal." Na igen, nem is csodálom, hogy nem az eszeddel büszkélkedsz itt sem.
2020. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Lajos vagy te, nem lány
2020. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy a kérdés nem kamu és a kérdező és a barátnője valóban fiatal és szép lányok. Na most ők odamennek egy random sráchoz és konkrétan felajánlkoznak neki. Ha ez a srác (szerintük) normális értékrendű és elutasítja őket, akkor a világ legnagyobb lúzere lesz. Ha meg belemegy, akkor nem normális értékrendű. Magyarul jól ebből a pasi nem tud kijönni, legalábbis a csajok szemszögéből. A saját szemszögéből nézve viszont lesz egy kalandja és annyit veszít, hogy ezek a csajok ezen túl nem akarnak tőle semmi komolyat, amivel viszont nem is veszít semmit.:)
2020. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt szokták mondani a hozzáértők, hogy azt várjuk el a másiktól, amit mi is nyújtani tudunk. Te hülye vagy, hülye illik hozzád. :DDD
2020. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 peca1000 ***** válasza:
79%

Felajánlasz egy hármas szexet veletek, és csodálkoztok ha igent mondanak?


Csak a bu....zik és a hülyék mondanának erre nemet.


Nektek nincs normális értékrendetek, ha ilyet csináltok.


És azon is elcsodálkoztok, ha lek...urváznak titeket?


Döbbenet!


Mégis mire számítottatok?


Dícséretre?

2020. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
kamu , de igazabol erkolcstelen r*bancok lennenek a lanyok..
2020. nov. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Elvárod a normális értékrendet amikor te sem rendelkezel vele? Tételezzük fel, hogy igaz amit mesélsz. Egy normális értékrendű férfi semmit nem akar egy ilyen lánytól aki "viccből" ilyen szinten kelletti magát. Egy újabb kislány akinél több az elvárás mint a teljesítmény.
2020. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát.. itt elsőként a te értékrendedet kéne rendbe tenni. :D
2020. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
minek keresel önigazolásokat kérdező?(hogy mondhasd hogy minden szar?) amugy van férfi aki lerázna a picsába titeket.minek odamenni random férfiakhoz?ha hozzám jönnének oda tuti kamunak hinném még ha jó férfi lennék akkor is.
2020. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!