Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha nekem még sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nekem még sosem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Másoknak már több is volt nekem meg még egy sem. Nem tudom hogy csinálják azok akik mindig tudnak valakit taláni. Pl 19 évesen örültem volna ha összejött volna az első kapcsolatom. Míg másoknak ennyi idősen már több is volt. Azt mondjuk nem tudom hogy akik ennyire könnyen találnak, és váltogatják a partnereket abból mennyire tartós kapcsolat lesz.
2020. nov. 23. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
nem gáz csak tini
2020. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2020. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22F vagyok és még mindig nincs.
2020. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ugye ezt kiírod holnap is?
2020. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem teszel érte semmit, csak várod, hogy felszedjen egy csaj, még az is csak akkor gáz, ha emiatt itt vagy máshol panaszkodsz.

Tehát a tétlenül panaszkodás a gáz.

2020. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt 1 fél évig, de szex nem volt. Most 32 évesen vagyok szűz. Jelenleg attól parázok, ha meglátok élőben egy hús-vér pinát, nemtudom hova tenni majd a látottakat, de lehet a bré sem állna fel. Így hát hagyom, hogy "felszedjen" egy nő. Ha tepernek érted, akkor ez a kis apróság nem fogja kedvét venni.

A másik opció, hogy elmész egy rosszlányhoz. Aztán megint és megint. Mindaddig, ameddig tudatosul benned, hogy ők is csak emberek. Nem elérhetetlen dolgok, amit csak a kiváltságosok kaphatnak meg.

2020. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
A lányok gáznak tartják. Ha ismerkedsz egy lánnyal, mindenképpen kamuzz be egy-két exet!
2020. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

"A lányok gáznak tartják. Ha ismerkedsz egy lánnyal, mindenképpen kamuzz be egy-két exet!"


Javtom: "a ismerkedsz egy lánnyal, mindenképpen kamuzz"


Mindent kamuzz, sznjáték az egész.


El kel ljátszanod, hogy: menő, kemény, erős, tökös vagy.

Emelett bónusz ha eljátszod, hogy: gazdag, de legalábbis jó anyagi körülmányek között élő, társadalmilag jó státuszú (valamilyen vezető), elismert személy vagy.

Mindezeknek a megnyivánulása a lenéző, kissé vagy nagyon bunkó magatartás = ezt hvják önbizalomnak, ami manapság az igazi "nácikártya" az önbecsülés és hasonló szavak mellett.

Szóval tatsd magad egy királynak és viselkedj is úgy.

A másik megnyivánulás a fizikai, anyagi oldalon jelentkezik:

menő, drága vagy inkább annak látszó ruhák, használati tárgyak, saját ház/lakás, és valami jónak tűnő autó/motor.

És a lényeg, hogy legyél a mai kornak megfelelő gondolkodású, tucat, sablon arc, lehetőleg ne legyen különvéleményed semmiről, sodródj a diavattal.


Emiatt most nagyon le leszek pontozva, de ezek a dolgok biztosan működnek, csak gyomor kell hozzájuk.


Felszínesség és látszat a lényeg mindenben.

2020. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! Legyél tömegnyomorék! Aki önmagát adja annak nincsenek önbizalmi problémái. Miért kéne máshogy viselkednie, kinéznie, mint amilyen valójában? Az anyagi jólét, vagy az erre irányult törekvés szerintem alap. Vagy legalábbis vágy szinten mindenkiben ott van. Saját ház és autó max középosztály kategória. Aki ezek után többnek akarja magát láttatni azt úgy hívják sznobság. Azaz középosztálybeli egyén aki többnek mutatja magát, mint ami.
2020. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!