Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan beszélnek a magukra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan beszélnek a magukra maradt "macskás nénikről". De mi a helyzet a macskás bácsikról? Incelként válhatok macskás bácsivá?

Figyelt kérdés

Mint sokan tudjuk sok nő annyira el van szállva magától, hogy márpedig neki csak a legtökéletesebb férfi kell és más még véletlenül sem, hogy a végén egyedül marad negyvenes-ötvenes éves korára és akkor beszerez sok cicát és ő lesz a "macskás néni" (legalább is ez a leggyakoribb ok, nyilván vannak pl olyanok is akik nagyon durván el vannak bízva vagy nagyon előnytelenül néznek ki és ezért nincs senkijük stb).


De miért nem említik a macskás bácsikat?

Pl én hiába szeretnék magamnak párkapcsolatot meg barátnőt, de nem jön össze sehogy sem.

Így egy incel vagyok. De mivel annyira rossz már egyedül, hogy szeretnék macskákat tartani, hogyha embert nem is, de legalább a cicákat tudjam simogatni meg hozzájuk bújni.


(Ja, és a közhiedelemmel ellentétben, nem minden incel állatkínzó, robbantó, sorozatgyilkos meg ilyesmik. Pl én sem)



2020. nov. 24. 08:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert a nők jobban szeretik inkább a macskákat, mint a férfiak.
2020. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%

Mint sokan tudjuk sok férfi annyira el van szállva magától, hogy márpedig neki csak a legtökéletesebb nő kell és más még véletlenül sem, hogy a végén egyedül marad negyvenes-ötvenes éves korára és akkor beszerez sok cicát és ő lesz a "macskás bácsi" (legalább is ez a leggyakoribb ok, nyilván vannak pl olyanok is akik nagyon durván el vannak bízva vagy nagyon előnytelenül néznek ki és ezért nincs senkijük stb). 😁


Én azért fogok egyedül maradni, mert eddig csak emberi hulladékokba futottam bele. nem baj, majd nyitok egy menedéket vadonéllő állatoknak, és én leszek a farkasos néni.

2020. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont.

Állatos "férfi" pedig csak az utóbbi időben jellemző, eddig a férfiak néhány százaléka tartott állatot, főleg ilyen díszállatokat.

Nem véletlenül vannak ezek a közhelyek pl a macskás nő, vagy épp a nő aki a kutyáját viszi a táskában. Ilyen férfiakról még nincs, de szerintem 20 év és lesz.

2020. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ollókezű Edward

Szerintem sokan vannak így ezzel. Mármint nem a menedékkel hanem az egyedül maradással. A tapasztalat megtette a hatását.

2020. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
95%
4-es: Hát persze, és nem akarom az egész társadalomra ráhúzni a vizeslepedőt, mert nyilván van olyan is, hogy egyéni felelősségvállalás, de a mai magyar társadalom pont az emberi selejtek kitermelését kultiválja, nem azt, hogy mondjuk mindenki vegye emberszámba a másikat. Igazi szellemi balkán.
2020. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ne csak a magyarokat minősítsd, ez világszinten így van és ezt mondom úgy, hogy nem vagyok nagy hazafi.

Ne gondold, hogy a németeknél vagy az amcsiknál mindenki törődik a másikkal. Ugyan úgy leszarja, ha keresztül kell rajta menni. 100-ból ha 4-10 ember van aki normális globálisan.

2020. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ehhez elszállni, elég realistán látni a férfiakat.
2020. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Macskás "bácsi" jelen! 🙋‍♂️


Személyiség kérdése, ez is. Ha szereted az állatokat és főleg a macsekokat, akkor miért ne tarthatnál egyet/többet?


Nekem az élet úgy hozta, hogy mindég volt cicánk. Húgom hozta haza még kislányként az első közös cicát. Húgomat nem szerette, mert durván bánt vele, legtöbbet velem volt, ha otthon voltam, meg anyummal. Néha nővéremnek engedte a simit. :) 30 éves voltam, amikor az életünk része lett a mostani "főnöknőm". Őt én mentettem meg. De sajnos az akkor már öreg kandúrt kikészítette. Vele kicsit több, mint 1 évig volt. Én elköltöztem időközben, jött velem a dinka kisasszony, akit imádok, az egyetlen kitartó nőszemély mellettem!!! :D Őkegyelme már 12 éves múlt. Bakker, annyira a szívemhez nőtt, hogy néha bedepizek, hogy mi lesz ha nem lesz? 😥

Egy dolog hátráltat a többesszámtól. Macskaszőr allergiám van, szóval ez amolyan kompromisszum, sajna... Egyet vállalok, de több már sok lenne.


tl;dr: Személyiség kérdése, ahogy írtam.

Jah és cicákok forever! 🙃

2020. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Ferfiakhoz inkább a kutyák illenek. Szerezz be egy kutyust és legyél kutyás bácsi.
2020. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs h macskás ember, egy férfi még 60 évesen is találhat 20 évvel fitalabb nőt, ha kellően rámenős és rákényszeríti a nőt, hogy behődoljon az akaratának. Csak jól kell tudni manipulálni ls zsarolni, ha nincs pénzed.
2020. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!