Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan beszélnek a magukra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan beszélnek a magukra maradt "macskás nénikről". De mi a helyzet a macskás bácsikról? Incelként válhatok macskás bácsivá?

Figyelt kérdés

Mint sokan tudjuk sok nő annyira el van szállva magától, hogy márpedig neki csak a legtökéletesebb férfi kell és más még véletlenül sem, hogy a végén egyedül marad negyvenes-ötvenes éves korára és akkor beszerez sok cicát és ő lesz a "macskás néni" (legalább is ez a leggyakoribb ok, nyilván vannak pl olyanok is akik nagyon durván el vannak bízva vagy nagyon előnytelenül néznek ki és ezért nincs senkijük stb).


De miért nem említik a macskás bácsikat?

Pl én hiába szeretnék magamnak párkapcsolatot meg barátnőt, de nem jön össze sehogy sem.

Így egy incel vagyok. De mivel annyira rossz már egyedül, hogy szeretnék macskákat tartani, hogyha embert nem is, de legalább a cicákat tudjam simogatni meg hozzájuk bújni.


(Ja, és a közhiedelemmel ellentétben, nem minden incel állatkínzó, robbantó, sorozatgyilkos meg ilyesmik. Pl én sem)



2020. nov. 24. 08:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Pl én hiába szeretnék magamnak párkapcsolatot meg barátnőt, de nem jön össze sehogy sem.


Kényszeríteni kell a nőt, sakkban kell tartani. Hogy ha nem leszel az enyém, hát lesz irgum-burgum,

2020. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Kényszeríteni kell a nőt, sakkban kell tartani. Hogy ha nem leszel az enyém, hát lesz irgum-burgum,


Úgy pl úgy kényszerítem, hogy csinálja meg a házimunkát és főzzön, hogy nem adok neki pénzt, amikor az övé elfogy. 3 szor annyit keresek mint a barátnőm, így tudja hol a helye, alkalmazkodik és bármit megtesz, hogy vegyek neki ezt azt.

2020. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
12-es: Szóval te, a nagy férfi, azon élvezkedsz, hogy fizikálisan kihasználsz egy nőt, és függésben tartod. Ez bizony bántalmazás.
2020. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#2


Nekem sosem voltak nagy elvárásaim. Ne legyen száz kiló fölött, ne legyen kopasz és okosabb legyen mint egy zsák krumpli. Kb ennyi az összes elvárásom.


De ennek ellenére mégsem jön össze sosem. :(


#9


Noha szeretem a kutyusokat is, de a macskák mégiscsak jobban érdekelnek.

2020. nov. 24. 14:11
 15/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
Kérdező: medvék?
2020. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mindig szerettem a cicákat, de ahogy egyre több férfit megismerek, egyre jobban szeretem a cicákat.
2020. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16


Ez nálam is hasonlóan van, csak a nőkkel kapcsolatban.

2020. nov. 26. 12:24
 18/20 anonim ***** válasza:

Na látod. Akkor sok sikert a cicázáshoz. Az ember tudja, mire van szüksége. Ha a macskák szereznek örömet, akkor velük töltsd az időd.

A kérdésedre válaszolva, ez a "macskás néni" nem sokáig lesz már időszerű, a férfiak is kezdik felvállalni, ha szeretik a macskákat.

Volt egy igazi alfahím pasim, nagyon jól nézett ki, nagyon férfias volt, ő is imádta a macskákat, és tizenpár évvel ezelőtt tőle hallottam először, hogy férfias férfi létére be merte ismerni ezt. Sőt, azt is mondta, hogy nagyon jó hatással van rá a cica társasága.

De ha mégis becsajoznál, akkor se hanyagold el a cicád, aki az ínséges időkben veled volt :)

2020. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18


A férfiasságnak meg alfahímségnek nem tudom mi köze van a cicákhoz.

Nekem a macskákról az oroszlánok, tigrisek és egyéb csúcsragadozók jutnak az eszembe. A macska is az egyik leghiperkarnivor állat, a leghúsevőbbek egyike. Egy macska tulajdonságai is sokkal közelebb állnak egy alfahíméhez, mint egy nőies hercegnőéhez, legalább is szerintem, de ez nyilván szubjektív.

Szinte az összes alfahím ismerőseim is mind nagy macskabarátok voltak, szóval tényleg nem értem honnan jön ez a sztereotípia, hogy a férfiak kutyások a nők macskások (a poén ebben az, hogy a legnagyobb kutyaőrült ember akiket ismertem, mind nők voltak).

2020. nov. 27. 13:55
 20/20 anonim ***** válasza:

Én macskás bácsi leszek. :)


Ha felelősséget tudok érte vállalni, kezdésnek venni fogok egy Karthauzi cicát, tenyésztőtől. :) Mamámnak most is karthauzija van, jövőre lesz 15 éves, vele nőttem fel... :) úgyhogy elfogult vagyok a karthauzikkal.


Ha a körülmények később megengedik, szeretnék több macskát is. De ez attól is függ, hogy találok-e addig párt. Egyelőre elég sokáig nem fogok tudni egy macskát megfelelő körülményekben tartani, így jópár évig ez csak terv marad.


Barátnőm nem tudom, hogy lesz-e. A pszichológusom bizakodó, én nem feltétlen.


Incel nem vagyok, de az biztos, hogy egyszer - barátnőtől függetlenül - macskás bácsi leszek.


20F

2020. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!