Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-40 közötti egyedülállók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 közötti egyedülállók, ti nem féltek, hogy soha nem lesz családotok?

Figyelt kérdés
Engem ez frusztrál. 38 évesen egyszerűen úgy érzem nem sokat érek már a piacon. A 30-as és a 40-es férfiak is inkább 20, max. 30 legeleje nőt akar. Legalábbis azok, akik nekem bejöttek. Nagyon aggódom, ti nem? Férfiak is írhatnak természetesen.

2020. nov. 24. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy meg nagyon lúzer a nki lehet egy olyan nő, aki egy 45 éves vén trotty pasikának szül gyereket. Annak úgy is kell. A gyerek mellett nemsokára a papit is pelenkázhatja.
2020. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 LazyJones ***** válasza:
95%
39F vagyok, most ért véget egy 3 éves kapcsolatom. Félek tőle, de valahol elkezdtem beletörődni.
2020. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
4%

Egy kis gépelési hiba történt. Leírom még egyszer:


Amúgy meg nagyon lúzer lehet egy olyan nő, aki egy 45 éves vén trotty pasikának szül gyereket. Annak úgy is kell. A gyerek mellett nemsokára a papit is pelenkázhatja.

2020. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
17%
38 évesen már elkéstél az az igazság. Egy nő már 25 körül elkezdi a komoly, házasságra való kapcsolatot, akár kicsi kompromisszummal is, mert ha 30-ig nem megy férjhez, onnantól már nehéz lesz, majdnem hogy szinte lehetetlen. a társkeresőn a férfiak nem jelölnek be 40 éves kort, a maximum a 30 év egyszerűen nem is fog neked felbukkanni ilyen korú férfi jelölt, csak 50 és 60 évesek akik elváltak stb, esetleg olyan nehéz természetű, anyagilag nehéz helyzetben lévő férfiak, akik nem kellenek senkinek. A mai 20-as lányok 10-15 év korkülönbséggel is összejönnek pasikkal, ezért semmi érdekük összejönni 38 éves nővel. Akinél esélyed van az a kisgyerekes elvált 40-50 körüli apa, aki már semmiképpen nem akar több gyereket és kimondottan 40 körüli, gyereket nem akaró, tőle szintén fiatalabb nőkre pályázik. Én azt javaslom, hogy kezdj el fitnesz életmódot folytatni és edzőterembe járni, ott vannak korabeli pasik és ők preferálják a hasonló korú fitneszes nőket. A fitnesz szinte egy vallás, alig van oylan nő, aki elviseli hogy a pasija gyúrós (kiszámolt élet, hurcolászott kaják) és elég negatívak velük szemben az előítéletek is és a kigyúrt test sem tetszik a legtöbb nőnek, nem nagy rájuk a kereslet. Ezért az iylen pasik értékelik, ha magukhoz hasonló társat találnak és nem az az életcéljuk hogy maguknál szebb, csinosabb, fiatalabb pipit keressenek. Viszont azzal hogy te is fitneszezel, nagyban növeled az esélyed, csak te ne gyúrd magad oylan izmosra.
2020. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
68%

Én most, 38 évesen lettem egyedülálló a 14 éves gyerekemmel. Valószínü nem lesz már olyan párom,aki gyerektelen. De boldog vagyok, hogy megszületett a lányom.

Van pár barátnöm, akik bőven 30-on túl vannak és még kapcsolatuk sincs. Kezdik elveszteni a reményt, hogy egyáltalán lesz. Valóban kár ennyire elodázni. És valljuk be őszintén félnek is, hogy már elkéstek.

2020. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:

Aztán mst 80 felett úgy fél a haláltól, mint én a hülyéktől


Hukyeseg. Elfogadja ilyenkor mindenki h az elet vèges.

2020. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok választ. Én is azt tapasztalom, hogy a korban hozzám illő férfiak nem 38 éves nőt keresnek. Egyébként - tudom, közhely, hogy mások által csinosnak mondott - kulturált nő vagyok diplomával, fix munkával, nincsenek káros szenvedélyeim. Tehát még azt sem mondhatom, hogy egy fogatlan banya vagyok, egyszerűen - szerintem - a férfiaknak ösztönösen fiatal nő kell. A húszas éveimben tapadtak rám a 30-as, 40-es férfiak, 26 éves koromig nekem a tanulás volt az első, aztán a munka, meg nekem egy 40-es férfi korban túl távoli volt. Most itt vagyok, 38 évesen nézem, hogy a a barátnőim tologatják a babakocsit, oviba mennek a gyerekért. És én magam is középkorúnak érzem magam. Persze lehet, hogy ez mentális dolog...
2020. nov. 24. 14:14
 18/76 anonim ***** válasza:
63%
Nőként ennyi idősen neked már lefőtt a kávé. Cumi de ez van. Köszönd a feminizmusnak. Amúgy mi a szart csináltál az elmúlt 20 évben? Ja, f@szkörhinta az alfa görényeken? Mostmeg már a körábban dölyfös pofával levegőnek nézett bétáknak se kellesz? Nem tudlak sajnálni.
2020. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
53%
Ha te is tisztaban vagy az elet rendjevel, akkor most miert vagy meglepodve? Miert nem mesz ra egy 50es vgay 60as elvalt kanra?
2020. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
34%
#18 Pont ezt akartam irni, hogy lefott a kave. De ja ez van.
2020. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!