Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-40 közötti egyedülállók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 közötti egyedülállók, ti nem féltek, hogy soha nem lesz családotok?

Figyelt kérdés
Engem ez frusztrál. 38 évesen egyszerűen úgy érzem nem sokat érek már a piacon. A 30-as és a 40-es férfiak is inkább 20, max. 30 legeleje nőt akar. Legalábbis azok, akik nekem bejöttek. Nagyon aggódom, ti nem? Férfiak is írhatnak természetesen.

2020. nov. 24. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
18-as, nem értem mi köze ennek a feminizmushoz. Egy évet ápoltam a beteg apámat, aztán egyetemre mentem. Mellette elkezdtem dolgozni, nem volt időm kapcsolatra. Aztán ápoltam az anyámat, igaz őt csak néhány hónapig, de a halála után kellett egy jó 1,5 év mire lelkileg össze tudtam szedni magam és pozitívan tudtam a jövőbe nézni. Aztán volt egy 4,5 éves párkapcsolatom, a pasim diákhitelét én törlesztettem, segítettem neki fizetni a másik sulit, mire végzett, az új munkahelyén összejött egy huszonéves csajjal. Én kikupáltam, a csaj learatja a babérokat. Utána szintén kellett egy kis idő meg egy pszichoterápia, hogy összeszedjem magam. Teljesen kisemmizett a volt pasim, csak ugródeszka voltam. Az utóbbi 3-4 évben aktívan társat keresek, volt 2 rövidebb kapcsolatom, az egyikről néhány hónap után kiderült, hogy iszik, nem is keveset, a másik azt mondta, most ért révbe a munkájában, nem szeretné lekötni magát, élni, utazni szeretne. Ez a 3 férfi volt az életemben, semmiféle fszkörhinta nem jött szóba. Én mindig egy rendes pasit kerestem, most 38 éves koromra meg olyan egyedül vagyok mint a kisujjam és már az esélyeim sem a régiek.
2020. nov. 24. 14:25
 22/76 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok, van párom. De ha valami oknál fogva szakítanánk, én tuti, hogy vmi idősebb pasit keresnék, akinek már nem kell gyerek. Amúgy mi a baj az elvált 50-esekkel? Mondjuk párom is idősebb nálam 10 évvel és ez így pont jó. Soha nem jönnék össze a korosztályommal,vagy nálam fiatalabb pasikkal. Ők olyan komolytalanok a legtöbben.
2020. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
Semmi gond az elvált ötvenesekkel, csak én még nem adtam fel, hogy egyszer esetleg lehet gyerekem. 50-es férfinak nem szülnék, gondolj bele, 60 vagy annál is több lenne mikor a gyerek 10, ezt senkinek nem kívánom.
2020. nov. 24. 14:27
 24/76 anonim ***** válasza:
58%

Mit ertesz az alatt, hogy nem lesz “csalad”? Van anyukam, batyam, 2 kutyam, cicam es egy parom. Nem lesz gyerekunk. Ha osszehazasodunk, akkor is CSALAD leszunk, akar van gyerek, akar nincs. Miert egyenlo a “csaladalapitas” a gyerekcsinalassal? Ez annyira szomoru.

23/N

2020. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
A klasszikus értelemben vett családra gondoltam, gyerekkel. Természetesen a gyermektelen párok is család, az egyedülálló szülők is stb., én arra céloztam, hogy én+apu+gyerek.
2020. nov. 24. 15:00
 26/76 A kérdező kommentje:
24-es, én nem a családot definiáltam. Leírtam, hogy mit szeretnék ideális esetben. Ez nem minősíti azokat, akik máshogyan szeretnének élni. Én nagyon örülnék, ha nem vágynék férjre, gyerekre, mert ez most egy megoldhatatlan probléma. De tizenéves korom óta erre vágyom. Az pedig, hogy mások a vágyaink, nem szomorú, hanem természetes.
2020. nov. 24. 15:02
 27/76 anonim ***** válasza:
89%
A félelem talán nem is a legjobb szó rá, de mivel én is szeretnék családot, ezért tartok tőle. Viszont nem igaz, hogy a 35-40 közötti férfiak mind kizárólag huszonéves csajokat szeretnének partnernek. Én elhiszem, hogy vannak normális, kedves, aranyos 30-as szingli nők, a baj, hogy láthatatlanok a szintén 30-as férfiak számára. Ez szerintem nem is az adott nők, inkább a társadalom és a szokások hibája. Egy fiatal lány könnyen tud csábítani, egyszerűen megmutat a testéből többet-kevesebbet (vérmérséklet szerint), miközben kacérkodik a fiúkkal, férfiakkal (szintén vérmérséklet szerint). Ezzel a társadalomnak semmi baja, max. ha túlzásba esik, akkor kritizálják. De ha ugyanezt egy 30-as nő csinálja, őt keresztre feszítik "nézd már, ennyi idősen kelleti magát, biztos már nagyon ketyeg az óra, stb.", és nem is elsősorban a férfiak. Nagyon kevés olyan platform marad, ahol az ilyen nők úgy tudják felhívni magukra a figyelmet, hogy az nem tűnik túlzónak, de közben ki tudják fejezni, hogy ők párkapcsolatot szeretnének.
2020. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a kommunikáció. Egy 30 éves ember már a testének kelletésén kívül is tudomására hozhatja az ellenkező nemnek, hogy mit szeretne.
2020. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretnék végre valakit magam mellett tudni, de családot nem szeretnék. Nem mániám a szex, megvagyok nélküle is, csak jó lenne valaki közelében lenni. Eddig sosem volt kapcsolatom. (F38)
2020. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
79%

A húszas éveimben tapadtak rám a 30-as, 40-es férfiak, 26 éves koromig nekem a tanulás volt


Ugyanilyen voltam férfiként, igaz még csak 35 vagyok, de az egyetem alatt szétszedtek a nők, volt vagy 70 egyéjszakás kalandom és ez ment mindenféle nagyképűsködés nélkül 32 éves koromig. Azóta 3.5 éve semmi, hiába próbálkozok, 10/10 elutasítás (normális, átlag, hozzám hasonló nőknél). Az utcán már a kutya sem néz meg, eddig kb minden 4. nő végignézett, vagy mosolygott is rám. Nem lettem kövérem, a hajam kicsit ritkult és ráncosabb lettem, meg látszik rajtam hogy lassan-lassan 40 felé járok. Szóval nem tudom mit hoz a jövő, jobb lesz-e, de nehezen hiszek benne. Akinek a huszas éveiben nem sikerül max 30 ig megállapodni, annak utána nagyon nehéz már.

2020. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!