Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-40 közötti egyedülállók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 közötti egyedülállók, ti nem féltek, hogy soha nem lesz családotok?

Figyelt kérdés
Engem ez frusztrál. 38 évesen egyszerűen úgy érzem nem sokat érek már a piacon. A 30-as és a 40-es férfiak is inkább 20, max. 30 legeleje nőt akar. Legalábbis azok, akik nekem bejöttek. Nagyon aggódom, ti nem? Férfiak is írhatnak természetesen.

2020. nov. 24. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
0%

Ez van, már kiöregedtél.

Nem kellett volna a fiatalkorodat f-szkörhintázással tölteni.


Szerezz pár macskát.

2020. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
100%

Azért a külső nagyon sokat számít a nőknél és a személyiség! Topon vagy mindkettővel?

Külső: értsd úgy hogy ismerek sok húszon páréves lányt akik tök gázak, már bocsi, de hiába átlag közeliek, egyszerűen nem törődnek magukkal. De van több 40+os hibátlan női ismerősöm is. És még az agyuk is a helyén van.


"a korban hozzám illő férfiak"

Ez a gondolkodás, akkora zsákutca minden korban!

2020. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
3%
Egy nő 35 felett már csak az 50 es bácsiknak kell
2020. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 MolotovPunk ***** válasza:
96%

Nem.Sosem érdekelt nagyon a családalapítás.Voltak komoly kapcsolataim,de előbb utóbb mindnek szakítás lett a vége.Kérdező nő:Szerintem,ha kicsit tennél érte,akkor tudnál találni magad mellé megfelelő férfit hasonló korosztályban még.

33/F

2020. nov. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
Nem. :) F50.
2020. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
Szerintem trendi a szingliseg es a gyerektelenseg 50 felett is. 37 F
2020. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg trendi 50 felett is. Nemrég találták meg a 74 éves Gyula bácsi foszladozó, szagzó tetemét a faluban. Egyedül élt, egyedül halt. Trendi.
2020. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:

37

A lényeg az, hogy boldogan élj, ki nem szarja le, hogy a halálod után mi történik.

A kérdés az, hogy boldog volt-e gyula bácsi.

2020. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
Utolso. Igen, az mar teged nem erdek mi lesz ha meghalsz
2020. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
54%

Egy faxt volt boldog a Gyula bácsi. Egyedül éldegélt. Amikor kitette a lábát a házból, addig kirabolták a romák néhányszor. Amikor hazaért, várta otthon az üres, rideg ház. Se egy kedves szó, se egy tál étel, se egy ölelés. Gyula bá trendi volt.


Egyszer beszélgettem vele régebben miért él egyedül. Azt mondta, hogy neki a fiatalabb nők tetszenek, de azoknak meg ő nem kell. Aztán később,amikor már érezte, hogy öreg trotyi lett, már beérte volna a 60 körüli özvegy Klárika nénivel, de a néni nem élt a csuda jó lehetőséggel.

2020. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!