Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a “nem kelendő”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a “nem kelendő” emberek nem találnak párt, vagy azért lesznek “nem kelendők” az emberek, mert nem találnak párt?

Figyelt kérdés

A nem kelendő tudom, hogy nem egy jó kifejezés, de nem tudtam megfogalmazni jobban.


Van néhány ismerősöm, akinek évek óta nincs párja, és egy-két kivételtől eltekintve, mindannyian eléggé furcsák.


Van aki nem hajlandó külföldre menni, van aki tipikus incel és utálja a női nemet, van aki a szüleivel él 29 évesen, nem dolgozik és mindenki mindig azt hiszi, hogy zavarban van, annyira önbizalomhiányos (pedig ez akkor van, amikor jól érzi magát), van aki épp egy sráchoz akar kiköltözni külföldre egy faluba, de nem akar a sráccal együtt lakni, munkája persze nincs stb.


Viszont most épp a gimis/általános sulis osztálytársaim kerültek elő, akiket egyetem mellett annyira nem ismertem és sokuk furcsa és - szerintem - teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, elég sok esetben.


De nem tudom, hogy mi az ok-okozati viszony a furcsa személyiség és a párkapcsolat hiánya között. Én hajlanék arra, hogy a személyiségük miatt nem találtak párt eddig sem, mert a “kivételek-akik nem furcsák személyiségre”, általában rendelkeznek valamilyen fizikai negatívummal pl. deformált arcszerkezet, kövérség, alacsony termet (férfinél), de érdekelne a ti véleményetek is.


2020. nov. 25. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Sok pasi azért marad egyedül, mert csóró.
2020. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez az ismerősi körömre nem jellemző, egyáltalán nem igaz, hogy a keveset kereső ismerőseimnek ne lenne párkapcsolata (sőt, amúgy férfiak közül többen összerakták egy budapesti lakás árát, a csajoknál is van, aki lakásokat, vállalati részvényeket fog örökölni, de olyan is, aki egy szobát sem tud kivenni albérletre).
2020. nov. 25. 11:29
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
ha egy férfi nem keres 4-500 ezret, akkor majd minden nő levegőnek nézi. Pedig a 70% nem keres ennyit
2020. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2%

Lakás...és azt honnan tudná a csaj, amikor ránéz?


Kocsi, óra, öltöny, viselkedés,...ezek mutatják a pénzt. Vagy vigye a srác a lakás tulajdoni lapját a csajozáshoz?

2020. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Mitől lesz valaki nem kelendő?

Attól, hogy szexuálisan nem vonzó.

Túlsúlyos vagy előnytelen az arca.

Igazából ennyi a történet.


1-es te ostoba vagy, senkit nem érdekel a pénzed.

2020. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

1-es te ostoba vagy, senkit nem érdekel a pénzed.


azért van minden ronda, öreg hírességnek 20 évvel fiatalabb bombanője

2020. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Oké, nem tudom mennyire látszik rajtuk, de szerintem senki nem gondolhatja, hogy havi 500 alatti nettót kapnak. Esetleg a kérdésre is tudsz válaszolni?
2020. nov. 25. 11:40
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs összefüggés. Vannak emberek, akik megtalálják egymás agybaját és simán párban vannak valakivel úgy, hogy speciel engem a hideg ráz tőlük... És vannak hozzájuk képest teljesen vállalható emberek, akik viszont szinglik.


Szerintem az egész csak attól függ, hogy ki hol fordul meg. A legjobb ember is egyedül marad, ha magának való és otthon gubbaszt. És a szar is elkel, ha ad esélyt találkozni és beszédbe elegyedni a megfelelővel.


Akiket én szinglinek látok, azok rendszerint magányos farkasok (de ők nem bánják, hogy szinglik) vagy pedig ilyen barlanglakók, akik akkor is szoronganak, ha megcsörren a telefon.

2020. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Az én személyiségemben nincs különösebb furcsaság, csak túl eccerű' és unalmas vagyok. Ennyi is elég a nem kelendőséghez, kiegészítve persze egy előnytelen külsővel (NEM= túlsúly), ami nőként a létező legnagyobb hátrány. Egy nő bármilyen lehet, csak ronda nem, azt nem "bocsátják meg" neki...
2020. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#5 Néhány (4 fő) kivételtől eltekintve, jól kinéző emberekről beszélünk, akik jó anyagi helyzetben vannak (kivéve egy lányt).
2020. nov. 25. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!