Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a “nem kelendő”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a “nem kelendő” emberek nem találnak párt, vagy azért lesznek “nem kelendők” az emberek, mert nem találnak párt?

Figyelt kérdés

A nem kelendő tudom, hogy nem egy jó kifejezés, de nem tudtam megfogalmazni jobban.


Van néhány ismerősöm, akinek évek óta nincs párja, és egy-két kivételtől eltekintve, mindannyian eléggé furcsák.


Van aki nem hajlandó külföldre menni, van aki tipikus incel és utálja a női nemet, van aki a szüleivel él 29 évesen, nem dolgozik és mindenki mindig azt hiszi, hogy zavarban van, annyira önbizalomhiányos (pedig ez akkor van, amikor jól érzi magát), van aki épp egy sráchoz akar kiköltözni külföldre egy faluba, de nem akar a sráccal együtt lakni, munkája persze nincs stb.


Viszont most épp a gimis/általános sulis osztálytársaim kerültek elő, akiket egyetem mellett annyira nem ismertem és sokuk furcsa és - szerintem - teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, elég sok esetben.


De nem tudom, hogy mi az ok-okozati viszony a furcsa személyiség és a párkapcsolat hiánya között. Én hajlanék arra, hogy a személyiségük miatt nem találtak párt eddig sem, mert a “kivételek-akik nem furcsák személyiségre”, általában rendelkeznek valamilyen fizikai negatívummal pl. deformált arcszerkezet, kövérség, alacsony termet (férfinél), de érdekelne a ti véleményetek is.


2020. nov. 25. 11:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
5-ös jól megfogalmazta a lényeget :D Ez a magyar férfiak nagy hányadára igaz, így nem csoda, hogy nem találnak párt.
2020. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!