Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a “nem kelendő”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a “nem kelendő” emberek nem találnak párt, vagy azért lesznek “nem kelendők” az emberek, mert nem találnak párt?

Figyelt kérdés

A nem kelendő tudom, hogy nem egy jó kifejezés, de nem tudtam megfogalmazni jobban.


Van néhány ismerősöm, akinek évek óta nincs párja, és egy-két kivételtől eltekintve, mindannyian eléggé furcsák.


Van aki nem hajlandó külföldre menni, van aki tipikus incel és utálja a női nemet, van aki a szüleivel él 29 évesen, nem dolgozik és mindenki mindig azt hiszi, hogy zavarban van, annyira önbizalomhiányos (pedig ez akkor van, amikor jól érzi magát), van aki épp egy sráchoz akar kiköltözni külföldre egy faluba, de nem akar a sráccal együtt lakni, munkája persze nincs stb.


Viszont most épp a gimis/általános sulis osztálytársaim kerültek elő, akiket egyetem mellett annyira nem ismertem és sokuk furcsa és - szerintem - teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, elég sok esetben.


De nem tudom, hogy mi az ok-okozati viszony a furcsa személyiség és a párkapcsolat hiánya között. Én hajlanék arra, hogy a személyiségük miatt nem találtak párt eddig sem, mert a “kivételek-akik nem furcsák személyiségre”, általában rendelkeznek valamilyen fizikai negatívummal pl. deformált arcszerkezet, kövérség, alacsony termet (férfinél), de érdekelne a ti véleményetek is.


2020. nov. 25. 11:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon komplex dolog.Mondjuk fiatalabb-tini korban,nem hinném,hogy a pénz olyan fontos lenne.Legalàbbis mi a barátnőinkkel a menő srácokra buktunk anno,nem a gazdagokra.Később valószínűleg egyre fontosabb a pénz,a kocsi meg a lakás,munkahely stb.De szerintem ha egy pasi gazdag,de nem volt menő tinikorában,akkor már kialakulhat benne az a bizonyos önbizalomhiány,ami nem férfias viselkedés,tehàt nem vonzó a nők szemében.Nyilvàn,akinek deformált arca van,vagy túlsúlyos vagy nagyon alacsony,nagyobb eséllyel küzd önértékelési problémákkal,amely bizonyos esetekben akár mentális betegségként is manifesztálódhat,de ez sem törvényszerű.Tehát van ok-okozati összefüggés,meg egy csomó más tényező,ami közrejátszhat.
2020. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Valószínűleg nem jól tehettem fel a kérdést, mert sokan másra válaszoltak, ezért megpróbálom még egyszer:


A kevésbé előnyös külsővel rendelkező szingli ismerőseim normális emberek, akiket alkalmasnak tartok párkapcsolatra. Viszont vannak jó külsejű, jó anyagi helyzetű ismerőseim, akiknek nincs párkapcsolatuk és szerintem, ha nem változnak, akkor nem is lesz.


A kérdés arra vonatkozott, hogy ezek az emberek azért nem találtak párt, mert mindig is ilyenek voltak vagy azért lettek ilyenek, mert nem találtak párt.


Egyáltalán nem érdekel, hogy ki még miért nem talàlhatott párt, azoknak a véleménye érdekelne, akiknek van ilyen ismerősük/randiztak ilyen személlyel/ily3n személyek és van véleményük arról, hogy ezek a viselkedésminták gyerekkorból hozottak vagy felnőttként alakultak ki...


Köszi!

2020. nov. 25. 12:56
 13/21 anonim ***** válasza:
Én csóró voltam, szegény lányt vettem el, úgyhogy már ketten voltunk szegények😃. De hát melóztunk sokat, most már meg van mindenünk.
2020. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, sokkal világosabb lett a kérdésemre a válasz...


Te azt gondolod, hogy azért igaz, hogy az emberek furák lesznek, ha sokáig nincs párkapcsolatuk, mert csóróként szegény lányt vettél el és most már mindenetek megvan...

2020. nov. 25. 14:04
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben tinikoromban és fiatal 20-as éveimben azért nem voltam kelendő, mert akkor tényleg nagyon csóró voltam a szüleim miatt, enni vagy buszjegyre nem volt, aztán begubóztam a 4 fal közé, azóta van több millióm, eljárok szórakozni (vagyis eljártam) de már 30 évesen ez kevés. A normálisak párra találtak, a fiataloknak túl idős vagyok, a korosztályom szingli tagjai pedig jó okkal vannak egyedül, eddig ezt tapasztalom.
2020. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
11-es voltam.Akkor így vàlaszolok a kérdésedre:van aki ilyen volt mindig és azért nincs párja se,és van aki ilyen lett,mert nem volt párkapcsolata.
2020. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. nov. 25. 14:13
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
A mai vilagban sokaknak serul a szocializacioja. Vannak szintek, amit meg kell tudni lepni. Aki megreked egy tinedzser szinten, az korabban mar problemas lehetett az azt megelozo szinteken is. Tobbnyire a szulok felelosek ezert, nem engedik a gyerekeket jarni a sajat utjukat, mert mast szantak nekik, vagy csak egyszeruen azt akarjak, hogy a gyerekuk elje meg azokat, amik nekik nem sikerult. Az eredmeny egy szetcseszett gyerekkor, elmaradt lazadas, levallasnak az eselye nelkul. Az ilyenekbol lesz a mamahoteles, "jofiu", akinek anyuci mindig is megmondta, hogy mit kell csinalnia. A felnotte valast mar nem tudja egyedul meglepni, sokszor segitseggel sem, mert elmaradt minden teren.
2020. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Detto mint a kilences.

Röhögőgörcsöt kapok mikor olvasom itt, hogy milyen jó a nőknek, mert könnyen találnak párt.

Felkúszott rám az elmúlt évben 10kg. Nem vagyok kövér, így vagyok most 60kg, csak már nincs hű de jó alakom, kissé megritkult a hajam. Nem vagyok kopasz, de tény hogy nincs már hosszú nagy sörényem pajzsmirigy gondok miatt.

Két éve akadtak jelentkezők úton-útfélen, most rám sem néz senki, mert csinosból átlagos lettem.

És nem - nem vagyok válogatós, nem rajtam bukik el a dolog.

Egyszerűen csak nem próbálkozik senki, pedig bőven vagyok emberek között.

2020. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
Az lenne a legjobb, ha minden incel, meg senkinek nem kelendő pasi öngyi lenne. A csóró, meg igénytelen pasikat át lehetne költöztetni a bolygó másik felére. Odaküldeni nekik a minden 70kiló feletti kövérke, meg minden igénytelen csajszit. Itt meg maradhatnának a Luxi pasik, meg mindenki aki minőségi életre vágyik!
2020. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!