Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért ilyen elutasítóak, bunkók?

Figyelt kérdés

Sok külföldi országban éltem már a munkámból kifolyólag, és úgy tapasztaltam, hogy összességében az ott élő lányok sokkal vidámabbak, nyitottabbak és ott rád mosolyognak, szinte ők kezdeményeznek. Nem egyszer fordult már elő velem, hogy ők kezdeményeztek, ők jöttek oda. Ez egy magyar lánytól majd nemhogy lehetetlen. És szép, kulturált lányok voltak.


Úgyhogy furcsa ez nekem. Az itthoni lányok meg hát... pont az ellentétük. Ha leszólítod őket a buszmegállóban, már azt hiszik, hogy megakarod erőszakolni őket...


2020. nov. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
74%
9: nem tudom, miért nem. Azt tudom, hogy nekem már rohadtul elegem van ebből a sok beteg, rinyálós antiférfiből és előszeretettel trollkodom szarrá a kérdéseiket és rúgok beléjük ahol tudok, hogy örökre elkussoljanak, amíg nem normálisak.
2020. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
18%

#11: Ja, hogy szexista vagy és csak a veled egyenértékű férfiak zavarnak? Na, így már minden érthető.

Érdekes életcél.

2020. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%
Most mondjam azt, hogy ez a válaszreakció a magyar férfiak társkereséshez, és úgy összességében a nőkhöz való hozzáállására..?
2020. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Egyébként van párom nekem, mégpedig magyar lány.
2020. nov. 25. 14:38
 15/41 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a férfiakkal és nőkkel is van probléma bőven. Mindenki hibáztatja a másikat

De sokszor jogosan


Kérdező, nekem a párom nem véletlenül nem magyar. Külföldön élek, de megfogadtam h soha többé nem kell es okom is van rá

Pedig itt is van magyar dögivel

2020. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Lehet inkább a mai világgal van probléma nem is a férfiakkal és a nőkkel..
2020. nov. 25. 14:43
 17/41 anonim ***** válasza:
85%

1-es megadta a választ. Rengeteg magyar nőtől hallom ezt és nem véletlen.


Nekem sem kellene magyar pasi :D szerencsére sikerült egy külföldi sráccal egymásra találnunk és boldogok vagyunk. :)

2020. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
6%

#18: Mások meg rengeteg férfitől hallanak rosszat a magyar nőkről... Aztamindenit :O


Amúgy, nézzünk már körül az oldalon: Van pár incel srác, de mindegyikre jut legalább annyi femcel nő. Naponta megy a férfigyűlölet és elfogadott, most is látszik a pontozásokból. Biztos, hogy akkor a férfiak annyira gázak?

2020. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem feltételezik, hogy büdös qrvának lesznek nevezve, ha nem dugnak veled.
2020. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha nem haragszol nekem gyámoltalan, kezdeményezni is félős férfi nem kell. Az intelligens érti a testbeszédet, mert egyértelműen jelzi egy normális nő hogy mikor jön be neki a másik. A külfölddel nem tudok mit kezdeni, minden kultúra más.
2020. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!