Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért ilyen elutasítóak, bunkók?

Figyelt kérdés

Sok külföldi országban éltem már a munkámból kifolyólag, és úgy tapasztaltam, hogy összességében az ott élő lányok sokkal vidámabbak, nyitottabbak és ott rád mosolyognak, szinte ők kezdeményeznek. Nem egyszer fordult már elő velem, hogy ők kezdeményeztek, ők jöttek oda. Ez egy magyar lánytól majd nemhogy lehetetlen. És szép, kulturált lányok voltak.


Úgyhogy furcsa ez nekem. Az itthoni lányok meg hát... pont az ellentétük. Ha leszólítod őket a buszmegállóban, már azt hiszik, hogy megakarod erőszakolni őket...


2020. nov. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
43%
Én is ezt látom, de itt az oldalon már többször mondták, hogy biztosan rosszul látom, vagy egyedi eset. Amikor a kedvenc énekesnőm (nem celeb sztár, de underground körökben elég menő amerikai csajszi) egy random üzenetemre válaszol (személyesen, nem management meg ilyesmik), miközben a magyar Sehonnai Mari "látta" státuszon kívül másra nem hajlandó, az felveti bennem ugyanezt a kérdést.
2020. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy itthon is vannak aranyos, kedves lányok/nők, ahogy külföldiek között is sok a szar alak.
2020. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
11%
18-as, feleslegesen feszegeted. Megkérdezed a kettősmércéseket, hogy miért vagytok kettősmércések? Kb olyan mint egy ha egy négertől megkéreznéd miért vagy néger? Megsértődik, úgy ahogy ezek. Én lemondtam ezekről a nőknek nevezett szremberekről. Azért jut nektek nemnormális fickó, mert olyat választotok. Ti döntitek el, kinek adtok zöld utat. Igaz, amelyik férfi normális, az nem fog probálkozni, sőt még rátok se nézni. Tudjátok, azok a férfiak ezek, akik bent ülnek a 100millás házban, jövőt építenek, s mikor elsétáltok elöttük, akkor újjal mutogattok, hogy "lopta", mert irigyek, hazudozók vagytok. A válaszokon is látszik, azonnal hárítás: azért vagytok ilyenek, mert a férfiak ilyenek. Hazodoztok, loptok csaltok, követelőztök. Egy értelmes férfi még csak rátok sem fog nézni, mert felörlitek érzelmileg, kicsináljátok anyagilag. Ki a francnak kell ez? Tudom tudom incel vagyok, meg nyomorult, blablabla. Rám nem hat az érzelmi terrorja a nyomorult nőkének, még a "szegény elnyomott nők világnapján" sem. Elnyomott mi? A francot. Hazúg semmirekellő bagázs.
2020. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%
Elutasítás és bunkóság közé egyenlőséghelet tenni súlyos tévedés. Ésszerűen gondolkodó ember elutasítja az idegen randit/telószámot/képet kolduló gyanús alakokat. Ettől nem bunkó lesz, hanem realista.
2020. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
86%

Alapból a magyar egy zárkózott, búvalb@szott nép. Most a példádnál maradva, én sem örülök, ha leszólatanak a buszmegállóban, vagy az utcán csak úgy. Nem hiába van rajtam akkor is a fejhallgató, ha nem szól benne a zene. Megszoktam, hogy ha valaki az utcán odajön, az vagy aprót akar, vagy cigit, vagy eladni valamit, vagy téríteni, vagy az időt megnézni de a telefonomon. De amúgy is van barátom, nem akarok ismerkedni.

Én attól kapok frászt, hogy miért is kéne nekem kedvesenek meg jófejnek lenni valakivel, aki zaklat. Most legyen szó akár üzenetről, akár utcán leszólításról. Nem azért lépek ki a lakásból, hogy bárki úgy érezze, hogy kötelességem beszélgetni vele, hanem mert dolgom van, el szeretnék jutni A-ból, B-be. És nincs kedvem beszélgetni. Ugyanez pl messengeren, ha valaki idegen ismerkedés céljából ír rám, nem válaszolok. Ez nem a társkereső. Ettől még kedvesnek tartom magam, az ismerőseimmel az vagyok, idegenekkel sem bunkózom. De nem is jópofizom csak mert valaki úgy érzi, hogy attól, hogy én ki mertem lépni az utcára, mindjárt kötelességem ismerkedni is.

Ha ismerkedni akar valaki, akkor lehet regisztrálni ilyen oldalakra, vagy eljárni szórakozóhelyekre. Oda ezért mennek nagyrészt az emberek.

A legtöbb európai országban alapból jobb a közhangulat. Nyitottabb az egész társadalom. Könnyebben ismerkednek. A magyarokban van egy iszonyat nagy feszkó, nagyrészt utálják az életüket, az utcán mogorva fejjel járnak, és sietve intézik a dolgaikat. Nem tekintenek egy buszozást társas eseménynek. Ez igaz férfira-nőre is.

2020. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
11%
25: Amikor a közös ismerős mondja, hogy írjak a csajra mert összeillenénk, de nem akar kerítőt játszani így őt ne keverjem bele, és írok, a csaj pedig válaszra sem méltat. Na, olyankor mit tudok tenni? Maradjon ő is egyedül akkor.
2020. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
91%

# Ez egy hülye terv. Simán lehet, hogy tetszik valaki a csajnak, vagy alakulóban van kapcsolata. Sőt, az is lehet, hogy van kapcsolata csak az ismerősöd nem tud róla. Vagy lehet leszbikus. Vagy csak szimplán nincs kedve ismerkedni. Azt tudod tenni, hogy megkéred a közös ismerőst, hogy csak játsszon már kerítőt, ha már ilyen "jó" ötletei vannak. És akkor már mindjárt nem mint egy ismeretlen valaki írnál rá.

Te minden random csövivel/térítővel/bugyogó árussal szóba állasz az utcán? Alapvetően ugyanazok az illemszabályok érvényesek online platformon is. Nincs abban semmi bunkóság, ha az ember nem válaszol egy random valakinek. Mert nem tartozik felé semmilyen kötelezettséggel.

2020. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
18%
27: És ebben az esetben rettentő nagy erőbe telne, hogy írjon "bocsi, de nem"?
2020. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
14%
Primitív, rosszindulatú, öntelt majmoktól kulturált viselkedést várni naivitás.
2020. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
63%
28 ha látnád a reakciókat a normális elutasításra, te se írnál vissza.
2020. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!