Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért ilyen elutasítóak, bunkók?

Figyelt kérdés

Sok külföldi országban éltem már a munkámból kifolyólag, és úgy tapasztaltam, hogy összességében az ott élő lányok sokkal vidámabbak, nyitottabbak és ott rád mosolyognak, szinte ők kezdeményeznek. Nem egyszer fordult már elő velem, hogy ők kezdeményeztek, ők jöttek oda. Ez egy magyar lánytól majd nemhogy lehetetlen. És szép, kulturált lányok voltak.


Úgyhogy furcsa ez nekem. Az itthoni lányok meg hát... pont az ellentétük. Ha leszólítod őket a buszmegállóban, már azt hiszik, hogy megakarod erőszakolni őket...


2020. nov. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
40, tudjuk te szartad a spanyol viaszt, csak amikor ilyen emberek elém állnak, összepisálják magukat... Nincs ezzel baj, kellenek ilyenek is.
2020. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!