Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért ilyen elutasítóak, bunkók?

Figyelt kérdés

Sok külföldi országban éltem már a munkámból kifolyólag, és úgy tapasztaltam, hogy összességében az ott élő lányok sokkal vidámabbak, nyitottabbak és ott rád mosolyognak, szinte ők kezdeményeznek. Nem egyszer fordult már elő velem, hogy ők kezdeményeztek, ők jöttek oda. Ez egy magyar lánytól majd nemhogy lehetetlen. És szép, kulturált lányok voltak.


Úgyhogy furcsa ez nekem. Az itthoni lányok meg hát... pont az ellentétük. Ha leszólítod őket a buszmegállóban, már azt hiszik, hogy megakarod erőszakolni őket...


2020. nov. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%

"nagy erőbe telne, hogy írjon "bocsi, de nem"?".


Haha, látnád a reakciókat, akkor nem írnál ilyent.

A jobbik eset a végét nem érő nyaggatas, hogy miért nem, a rosszabbik eset, hogy rögtön beképzelt qrva leszel, aki még fogja ezt még bánni.

2020. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
80%

20 éves koromig éltem Magyarországon, azóta egy évet Olaszországban és hármat Angliában (jelenleg is itt vagyok), valamint több országban is jártam és a magyarokkal van a legrosszabb tapasztalatom - nyilván az is közrejátszik, hogy velük van a legtöbb.


Eleve nem értettem, hogy miért szólít meg olyan, akivel még egy összenézésünk se volt és valószínűleg észre se vettem, hogy ő is ott áll vagy ül. Ami még ennél is zavaróbb, hogy a "Szia, mizu?" szinten megreked, ezt pedig kifejezetten magyar "problémaként" éltem meg. Ilyenkor jöhet a kérdés, hogy mi mást mondjon, ha nem ismer. Hát ez az, minek jön akkor oda? Más nemzetiségűek (nyilván vannak kivételek) mind úgy nyitottak, hogy rákérdeztek a könyvre, amit nálam láttak, a pólómon lévő mintára és hasonlók. Egy ismeretlennek jóval szívesebben beszélek ilyen témákról, mint a magánéletemről.


A másik, hogy akikhez volt balszerencsém a magyarok többségében nagyon nem bírták elfogadni a nemet és elkezdtek faggatni, hogy na miért nem. Egyrészt nem tartozom válasszal, másrészt ha már megkérdez, miért teszi ezt úgy, mintha azt kérdezné, hogy miért öltem meg a kutyáját?


Egy ideig mindenkinek visszaírtam, aki ismerkedett volna velem annak ellenére, hogy még élőben sem találkoztunk soha és nem ismerkedős oldalon voltunk. Tízből mindössze egy ember volt, aki elfogadta a nemet, majd békésen elváltunk. Ez a kisebbség. A többség viszont kérdőre von, hogy mégis hogy mondhatok nemet vagy könyörög, hogy adjak egy esélyt vagy elkönyvel egy utolsó szajhának, stb. Könyörgöm, kinek van erre szüksége?


Nyilván vannak bunkó nők, őket nem szeretném védeni. Azonban meg kell érteni és el kell fogadni az elutasítást.

24/L

2020. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
23%
4: Ki akar olyan PASIT, aki busszal jár?
2020. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy itt minden férfi és nő normálisnak tartja magát? Mert, akkor elég sokan tévedésben éltek. A fröcsögés nem számít normálisnak, ahogy a szexizmus sem.
2020. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
17%
Amióta valami sötét barom kitalálta (rúgnám szájba nekifutásból), hogy a magyar nők a legszebbek a világon, amelyik külsőre elér egy gyenge közepes szintet, egyből álomszép hercegnőnek képzeli magát, akinek nagyon helyes-tökös-pénzes szuperpasi jár. Márpedig ha egy országban az átlagpitsák tömegei ilyen beképzeltek, akkor szükségszerű, hogy a férfiak szinten alulinak tartott akár 90+%-ával szemben flegma, nagyképű, lekezelő stílust engednek meg maguknak. Ahol pedig reálisabb a nők önértékelése, ott kedvesek, mosolygósak, közvetlenek a hozzájuk hasonlóan középszerű férfiakkal is (pl. Kanada és Csehország, ahol több időt is eltöltöttem az utóbbi években).
2020. nov. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, ez nagyon komoly torzítás a részedről, mint az általánosítások többsége. Gondolom, bizonyos lányokkal találkozhattál edd8g, bizonyos rétegből. Nagyon sok boldog párt és családot ismerek, akikre egyáltalán nem illenek a fenti jelzők. Nagyon szomorú, hogy ebben nem lehetett eddig részed és ahelyett, hogy ennek a miértjén elgondolkodnál és magadban keresnéd a problémát, a külvilágot hibáztatod, mint egy éretlen gyermek. Vannak bizony tanult, intelligens nők és férfiak is, teljesen más értékrenddel, mind az itt elhangzottak.
2020. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell bizonygatni itt semmit, ha annyira jó szép nők vannak máshol akkor oda kell menni, családot alapítani. Ennyire egyszerű. Nem fognak hiányozni senkinek. :))
2020. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
38: Ha síelni szeretnél, nem az a megoldás, hogy "há' nem esik most sehol hó, akkor inkább megyek homokot kapálni dubajba". Hanem bízni kell benne, hogy talán egyszer esni fog a hó (nem csak osztrákban). Magyarán nincs abban baj, ha szeretné az ember, hogy a saját hazájában találjon értelmes normális társat. Remény hal meg utoljára.
2020. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
11%
38, ha elmennek ezek az emberek, akkor majd írod ki ide, hogy "hol vannak a férfiak"? Neked teljesen mind1 h Sanyi, Józsi, Luigi, vagy Armandó. Sőt még a botos bandula is jó. Te abból válogatsz ami van. Ezt az országot meg férfiak teremtették. Neked tényleg mind1 ki az... Ezt nem érted meg, hogy nem az a különbség h Barabás kő vs Semmelrock, hanem h egy gyökér szr vagy, aki várja a hollywood-ot a "Barabáskőtől", úgy h fogalmad sincs semmiről, csak azt tudod neked mi "jár". Egy jó nagy pofon ha sokáig ugatsz. Menj te oda amit te teremtettél. Jah h semmit, csak elvársz. Értem az abnormális nyomorult formád. Egyébként meg kit érdekel te mit vársz? Én személy szerint nagyobb ívben szrok a fejedre mint 1 lapostetűnek, mert a tetű legalább nem akar meglopni :) Szóval ott hintsd a sót, ahol kíváncsik az öntelt szrember formádra. Külföldön se menő ám ez....
2020. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
89%
39: Férfi vagyok. Csak, hogy tisztázzuk. A többi h-lyeséged meg irreveláns, mert értem, hogy élettelen troll vagy, de 12 év sport után valszeg a s_ggem jobb formában van, mint te :D
2020. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!