Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondom hogy 1 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom hogy 1 évet adtam magamnak és lezárom a létem,mert már nem bírom így magányosan,akkor tudtok-e egy minimális megértést tanusítani, vagy jön a hülyézés? 27F

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Jön a hülyézés. Én 32 évesen jöttem össze a barátnőmmel és nem dőlt össze a világ.
2020. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%
#1 Várjuk a történeted! Kicsit melengesd meg az incelek jéggé fagyott szívét egy romantikus sikersztorival!
2020. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
A "lezárom a létem" soha nem elfogadható. Lelki instabilitást jelent, nem vagy harmóniában magaddal és depressziót, ami megintcsak nem jó jel. Nem csak párkapcsolati szempontból.Először ezt rakd rendbe magadban, utána csajozz.
2020. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
65%

Te kérdező, és 27 éves korodig miért nem lett csajod?


- Egy borsodi C faluban élsz, 6 elvégzett osztállyal?

- Égett a tested/arcod?

- Kizárólag ilyen, vagy jobb nő kéne? [link]

- Halálos beteg vagy?

- A hangok mondták?

2020. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem is voltak régebben öngyilkossági gondolataim. Nem itéllek el, nem vagy hülye. Egyszerűen csak annyira elkeseredett vagy, hogy nem látsz tovább az orrodnál. Adj magadnak időt, hívj fel valakit akinek beszélhetsz, és próbálj legalább egy dolgot találni, ami örömet okoz. Ha teljes egy évi kemény munka után is úgy érzed hogy egyedül az öngyilkosság tudna megváltani a nonstop szenvedéstől...

Nos, akkor nem számít, hogy mi egy anonim fórumon mit gondolunk.

2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Arra játszanál, hogy szánalomból összejön veled valaki? Ugyan már! Önfejlesztés ezerrel!


#1: nekem meg 34, de nem követendő példa...

2020. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Nekem TÉNYLEG volt öngyilkossági kísérletem, de én senkinek egy szót sem szóltam előtte semmiről. Pláne nem idegeneknek. Úgyhogy az én szemszögembőlnézve te egy szánalmas pozőr vagy, kérdező.
2020. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

6.nem játszom semmire,csak mint írtam kiváncsi vagyok lesz-e,aki lehülyéz.Nem csalódtam.

Szerencsésebb életű személyek nem érthetik ezt a helyzetet.olyasmi mint egy börtöncella.

2020. nov. 25. 21:00
 9/43 A kérdező kommentje:

4. Igen,ez a lány pont megfelel(ne).

Nem vagyok c ,de szerintem valamelyik felmenőm az lehetett.

Magas vagyok kicsit hosszukás arc.Nem annyira mint Berki-nek.

2020. nov. 25. 21:04
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
Én maximálisan megértelek. Jövő nyáron töltöm a 30-at, akkor már 7 éve leszek full egyedül, de előtte sem volt semmi különös... Leírhatatlanul sz*r, eltelt a fiatalságom így, mellőzve, levegőnek nézve, nélkülözve. Nyilván később sem lesz jobb, sőt... Úgyhogy max. addig tervezek élni, amíg a családom, de lehet, addig sem.
2020. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!