Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondom hogy 1 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom hogy 1 évet adtam magamnak és lezárom a létem,mert már nem bírom így magányosan,akkor tudtok-e egy minimális megértést tanusítani, vagy jön a hülyézés? 27F

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
38%

"8/8 A kérdező kommentje:


6.nem játszom semmire,csak mint írtam kiváncsi vagyok lesz-e,aki lehülyéz.Nem csalódtam.


Szerencsésebb életű személyek nem érthetik ezt a helyzetet.olyasmi mint egy börtöncella."


Leírod mi a gond, vagy sajnáltatod itt magad?

2020. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
8: 34 évesen nem volt senkim még, szóval nem mondanám "szerencsésebb helyzetűnek" magam. De ezen keseregni meg pörögni teljesen értelmetlen dolog. Nem börtön ez meg semmi ilyen h-lyeség, élni kell az életed, építeni, szórakozni, sportolni, lazulni, tanulni, dolgozni, stb. Nem keseregni meg agyalni.
2020. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
74%

Azért nincs csajod mert egyedűl életképtelen vagy. Ha nem lennél az élveznéd az életet.

Munka nyelvén: a nő a munkáltató (étterem tulaj) te el akarod nyerni az szakács állást. Olyan embert vesznek fel,aki önállóan is jól tud főzni. Barátzóna pedig a mosogató fiú. Aki ha figyel lehet szakács is..

2020. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
83%
Ja 13asból lényeg kimaradt. Akkor vesznek fel szakácsnak ha otthon egyedűl magabiztosan élvezettel főzöl.
2020. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
84%
14: Pont nem. Az, hogy otthon tökéletesen főzöl semmit nem ér, ha nem látja senki. Promotálni kell magad, ki kell mozdulni otthonról. Egyébként szinte soha nem lehet "mosogató fiúból szakács" csajozás esetén sajnos. Biztosan van kivétel 10ezerből 1.
2020. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Kérdező, értem én, hogy nem bírod magányosan, átjött az önsajnálatod ellenére is.


Javaslataim:

-szerezz barátokat, társaságot!

-szerezz barátnőt!


Szerintem mindkettő csökkentené a magánérzetedet.


Remélem, segítettem!


(Ha nem tudod, hogy kell barátokat és barátnőt szerezni, tanuld meg.)

2020. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel töltöd azt az egy évet. A gyakorin siránkozás, egymás alá nyálas incel fórumokon, és hasonlók nem fognak eredményt hozni.
2020. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel egy normális melót, ami helyretesz?
2020. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
15ös promotálásban van némi igazság,de ha nincs mit promotálni...
2020. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
74%

"4. Igen,ez a lány pont megfelel(ne)."


Jól van nyuszika.

2020. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!