Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális vagy nem normális ha nem volt barátnőm és már 23 vagyok?

Figyelt kérdés
Másoknak már több is volt ennyi idős korára...
2020. nov. 28. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet és segítek.
2020. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Sokan azt mondják, nem normális. De ne mások döntsék el, mi a normális. Nekem sem volt még, biztos én sem vagyok normális. 32/F
2020. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akiknek nem volt még ennyi idősen, nem vagy egyedül.
2020. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Sokan vannak, akiknek nem volt még ennyi idősen, nem vagy egyedül.


ez nem lehet vigasz,tőkí,nyilván az a sok is akar,csak valami gátolja benne őket,nem jószántukból van ez

2020. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És én most mi mást tudok tenni szerinted, mint hogy megnyugtatom, hogy nincs egyedül? Nyilván nem tudom megoldani a problémáját, ennyit tudtam tenni, hogy írtam egy mondatot.
2020. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29éves vagyok,azt sem tudom milyen érzés a szerelem.....nem vagy egyedül
2020. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!