Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó ebben a nőknek, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebben a nőknek, h a nekikbnem tetsző fèrfiakra azt mondjak, h nincs veled semmi baj es majd csak megtalalod a parod? Aztan kap egymas utan 100 ilyet, es hipp-hopp eltelt az ido, már 35 eves es szingli...

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 14:17
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Engem is ez idegesit, ha levegonek nez, vagy nem ir vissza. Volt regen 4-5 egyejszakasom, 2 szer akartam folytatast. Mind a ket no leirta korrektül h nincs meg a kemia. Ezt tisztelem. De 100/1 no ha ilyen.
2020. nov. 30. 14:36
 12/40 A kérdező kommentje:

Ha tudod, hogy ugyanaz, de kell a kommunikáció,


Nem biztos, h uaz. Sok no egyszeruen csak 10 vasat tart a tuzben

2020. nov. 30. 14:37
 13/40 anonim ***** válasza:
30%
normális ember válaszol ha szépen kérdeznek tőle valamit
2020. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
22%
#10: Szerintem jogosan lehet elvárni a nemet, illetve annak határozott, egyértelmű, mégis kulturált kinyilvánítását. Ha a nők is elvárják a férfiaktól a kezdeményezést, a határozottságot stb., akkor a férfiak részéről is elvárható, hogy a kezdeményezésre valamilyen tisztességes választ kapjanak. Ha te mondjuk egy barátoddal beszélgetsz, és rákérdezel, hogy szeretne-e elmenni veled akárhová, akkor valószínűleg egyértelmű választ vársz, nem pedig valamilyen maszatolást, hogy háááát... izé.... Egyébként meg szerintem azért kell a nem kimondása, mert így akkor normálisan le lehet zárni a dolgot, és nem az van, hogy a másik ember csak lebegtet valamit.
2020. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%

Azért mondjuk, mert ez az igazság. Mondok egy példát. Nekem fontos, hogy az illető olvasott, művelt ember legyen. Találkozok valakivel, beszélgetünk, de nem olvas, nem tud hozzászólni azokhoz a témákhoz, ami engem érdekel, a humora elég gyenge, tévéműsorokat néz, a hobbi a sörözés a haverokkal. Nézhet ki jól, lehet sportos, nem érdekel, nem tudok vele mit kezdeni. De ettől még egy csomó nőnek bejöhet, akik ugyanúgy nem olvasnak, nem képezik magukat, csak elvannak mint a befőtt.


Másik példa: egy nő elutasít egy 170 magas srácot mert alacsonynak találja. Nekem meg a 162 centimmel ideális magasság!


Soroljam még? Attól, hogy nekem valaki nem kell, másnak még lazán kellhet. A nincs veled semmi baj azt jelenti, hogy viszonylag értelmes, normális, ápolt pasi vagy, tehát nem ezzel van a gond,de nem talállak vonzónak és kész. Ettől más még találhat.

2020. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ez kva nagy kamu, hogy az igazság kell. Dehogy is.


Ha egy nő leírná az igazságot, hogy miért utasít el egy férfit, akkor nem "Köszönöm!"-öt kapna válaszként, hanem ordítást, meg elküldenék az anyjába, meg lekváznák, agresszívek lennének, stb.

2020. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
97%

Mit kéne mondani? Mert velem nem illesz össze, mással m3g igen.

Nem vagyok a nagy igazsagosztó sem jövőbe látó, hogy nyilatkoztak.

2020. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
24%

Ettől más még találhat.


aki 100 elutasítást kap az kinek kéne?magánál minden rendben?agyilag?

2020. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
15%

Ha egy nő leírná az igazságot, hogy miért utasít el egy férfit, akkor nem "Köszönöm!"-öt kapna válaszként, hanem ordítást, meg elküldenék az anyjába, meg lekváznák, agresszívek lennének, stb.


az a baj hogy egy kalap alá veszed a normális férfiakat a pszihopatákkal

2020. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%

"hogy a kezdeményezésre valamilyen tisztességes választ kapjanak"


Társkeresőn igen. De random az utcán vagy kéretlen üzenetekre semmi kötelezettségem nincs, hogy valaszoljak. Indokolni meg aztán végképp nem kell.

2020. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!