Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó ebben a nőknek, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebben a nőknek, h a nekikbnem tetsző fèrfiakra azt mondjak, h nincs veled semmi baj es majd csak megtalalod a parod? Aztan kap egymas utan 100 ilyet, es hipp-hopp eltelt az ido, már 35 eves es szingli...

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 14:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
94%
Mellesleg ha 100 ember mondaná, hogy nincs velem baj, és mégsem kellenék senkinek, magamba néznék. De nem csak úgy, hogy arra az eredményre jussak, hogy "mert minden pasinak az instamaca meg az anyja kell egy személyben!!!", vagy hogy túl kedves, túl édes, vagyok, egy földreszállt angyal, de a pasiknak csak a kitartott qrvák kellenek; hanem igazán érdekelne a válasz. Pszichológushoz is elmennék, ha egyedül nem megy, és nem várnék 35 éves koromig.
2020. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
96%

25.

Te sem voltál még női bőrben. Ha havonta rád ír csak 10 férfi és elutasítod őket, akkor mindegy mit írsz, legalább a harmaduk-negyedük bunkón fog visszaírni. Azért volt szar duma részedről ez a 8 osztályos Józsi, mert nem a nők döntik el, hogy ki írjon nekik, ki kezdeményezzen náluk. Igen, sok 8 osztályos Józsi is kezdeményez, de ez nem a nőkön múlik. De egyébként nem csak a 8 osztályos Józsik kapják fel a vizet elutasításkor.


Te is nagyon ügyesen leírtad saját magadat, hogy te nem mondasz csúnyákat egy nőre, de sok elvileg "kulturált, tanult, művelt, stb" férfi is igen, másrészt neked is lehet rossz pillanatod, vagy a 20. elutasítás után már nem lennél olyan kulturált.

2020. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

vagy a 20. elutasítás után már nem lennél olyan kulturált.


ami érthető is lenne,nem is értem,hogy kerülnek férfiak ilyen helyzetbe,mert csak ők,a nők nem,és a férfiaknak is csak egy "looser"kisebbsége

2020. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Előbb még arról volt szó, hogy a kérdező milyen művelt, kulturált, ezért sosem tenne ilyet, de jó hogy előre felmented őt, ha mégis.


De a 20. nő nem tehet arról, hogy az előző 19 is elutasította. Minden esetre oké, joga van felkapni a vizet, de a nőknek ugyanígy joga van hazudni az okokról.


Azért a férfiak kerülnek ilyen helyzetbe, mert a férfiak azok akik kezdeményeznek, aztán azért mert sok férfi fölé lő abban, hogy milyen nők számára vonzó, azért mert a nők válogatósabbak, illetve azért mert a férfi azelőtt kezd csajozni, hogy rendbe tenné magát és az életét.

2020. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
85%

"Aztan kap egymas utan 100 ilyet..."


Nem kéne minden puncira rámozdulni, csak ha már kölcsönös a szimpátia.

2020. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Figyi, kérdező. Sokkal jobb és tisztább az, ha őszintén megmondják hogy nem vagy az esetük, mint ha csak nagy ívben sz*rnak rád. Én inkább becsültem ezeket a nőket, akik képesek voltak őszintén beszélni velem.
2020. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Én is jobban becsülném.
2020. nov. 30. 19:33
 38/40 anonim ***** válasza:
67%
Én azokat a férfiakat becsülném, akik nem verik idegbetegen az asztalt, ha úgyis értik, hogy az ignorálás nemet jelent.
2020. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ezzel az erővel SENKI ne verje az asztalt, ha b*sznak neki visszaírni, ami azért valljuk be, elég nagy tirpákság...
2020. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
En mar 30 as vagyok. Regen voltam tarskereson (12 eve) es alig volt aki nem irt vissza (konszolidalt elutasitas sok volt, de az korrekt dolog a szememben). Tavaly kicsit ujra felmentem szetnezni a szakitasom utan es 10 bol 9 nő alkalmazza a vissza nemírás elvèt. Bo 10 ev alatt 180 folban fordult negativ iranYba a netes tarskereses. Gondolom persze a ferfiak is hibasak ebben, h a nők ilyenekkè valtak.
2020. dec. 1. 07:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!