Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják, hogy a csúnya emberek valóban csúnyák, amikor köztudott, hogy mindkét nemnél az számít szépnek, akinek ez az EGYETLEN tulajdonsága elegendő az érvényesüléshez?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen férfiaknál a szexre, nőknél pedig a párkapcsolatra, felvállalásra értendő a "dolog".


Köztudott, hogy vannak olyan férfiak, akik olyan jó külsővel rendelkeznek, hogy vannak nők, akik kezdeményeznek náluk, a nők önmagában lefekszenek velük, nem kell reprezentálniuk sem a személyiségüket, sem az egzisztenciájukat. Utóbbi sokszor nem is szükséges, még az anyagiakat is a nő teszi bele a kapcsolatba, annyira szép a férfi. Nem minden nő! DE!!! VANNAK!!! ILYEN!!! NŐK!!!


Az is köztudott, hogy nők között is vannak, akiknek elég a szépségük és bármit megtehetnek a férfiakkal, marionettbábuként játszhatnak velük. Nem oltogatják őket, hogy tudnak-e nokedlit szaggatni, alkalmasak-e anyának, jól csinálják-e az orális szexet, csini Barbie babaként tipegnek és bármit megkapnak. Nem minden férfi vágyik ilyenekre, DE!!! VANNAK!!! ILYENEK!!! Sokszor jóképűek, fiatalok és jó társasági emberek is.


Ha ezt a szintet nem éred el, - bármelyik nemnél - akkor kompenzálnod kell. Alantas, selejt lény vagy, akinek csak sokadrangú kapcsolat juthat, ahol kihasznál a másik fél.


És kár azzal áltatni magunkat, hogy a szépség múlandó, mert a csúnya vagy átlagos ember ugyanúgy megöregszik és megcsúnyul, csak ő még csúnyább lesz, míg a szép addigra tudja csiszolni a személyiségét és építeni az egzisztenciáját, mire eléri azt a pontot, hogy a külsejével már nem tud érvényesülni, mert megöregedett.



2020. dec. 1. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

"A szépség objektív, csak itt ezt nem merik kimondani, lehet megosztó, de a többség szerint pl egy Palvin Barbi jó nő. Egy Jason Momoa is jó pasi a többség szerint."

Palvinról nem tudok nyilatkozni, mert nő vagyok. Momoa lehet, hogy sokak szerint jó pasi, nekem pl. külsőre taszító. Ha objektív lenne a szépség, akkor minden nőnek tetszene Momoa, de ez nem így van. Egyébként a fiatal Danny de Vito még ha nem is a zsánerem, de nekem speciel arcra jobban tetszik, mint Momoa (persze szegény Danny nagyon alacsony, így biztosan nem volt könnyű neki). Nyilván most meg már 74 éves, így nem érdemes egy jóval fiatalabbal összehasonlítani. De Danny de Vitonak is van felesége, 82 óta házasok és 3 gyerekük van. A ma szülinapos Woody Allennek meg több felesége is volt és egy rakat gyereke van. Szóval egyikük sem lett a külső miatt örök magányra ítélve.


"Akinek hasonló az értékrendje, mint nekem, azzal úgy taszítjuk egymást, mint a mágnes azonos pólusai. Épp ezt magyarázom."

Te bajod. Én eddig csak olyanokkal voltam együtt, akik hasonló értékrendűek és érdeklődési körűek voltak hozzám.


"De te nem is kezdeményezel férfiaknál és nem leszel annyira szerelmes első látásra, hogy bemutatod mindenkinek, hogy "Ő a pasim, annyira szeretem, annyira jó pasi."

"Pasim" nincs. De a páromat szeretem és elég jóképű férfinak tartom. Az meg nem tudom hogy jön ide, hogy kezdeményezek-e vagy sem.

2020. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne értetlenkedjetek már.

Ha egy lány 10 fiúból 8-nak bejön, akkor el lehet fogadni azt a tényt, hogy ő szép.

Ha egy fiú 10 lányból 1-nek sem tetszik, akkor ő objektíven csúnya.

Csúnyaság nem egyenlő az igénytelenséggel!

Ezt felejtsétek már el.

A szépek sem tettek értem semmit hogy azok legyenek, csak jó adottságokat örököltek.

2020. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó: De a kérdező nem ezt írta, hanem azt, hogy csak az a szép, akiért döglik a másik nem, akkor is, ha nem csinál semmit; az összes többi ember pedig csúnya, és egyben "alantas, selejt lény, akinek csak sokadrangú kapcsolat juthat, ahol kihasznál a másik fél."


Az ő megfogalmazása szerint igazából az emberek legalább 90%-a az utóbbi csoportba tartozik. Elég durva lenne, ha így lenne! :D

2020. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Tény és való, hogy akikkel külcsín terén nem bánt szűkmarkúan a sors, könnyebben lavíroznak az életben. Könnyebben szereznek meg valakit. Ám pontosan, mivel könnyen szereznek párt, nagyon nehezen tanulják meg, hogy kell valakit MEGTARTANI! Mert az a nehéz. Az általad alantas, selejt lénynek aposztrofált emberek jellemzően sokkal több belső értékkel bírnak, mint az "eszesemmifogdmegjól" típusúak, akiknek a külsejük az egyetlen érdekérvényesítő eszközük.
2020. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

#12 miből gondolod, hogy a szép nem tett azért, hogy szép legyen? Nyilván vannak szerencsésebb, és kevésbé szerencsés genetikával születettek, ez tagadhatatlan. De nagyon kevés az, aki odafigyeléssel 10-ből 1 azonos neműnek felel majd meg, vagy annyinak sem. Pláne, ha nyitott, humoros, jó beszélgetőtárs is mellé.

Tipikus dolgok, amikért valakit csúnyának bélyegeznek: kóros soványság, vagy kövérség. Ha betegség miatt van, akkor az kezelhető. Nem egyszerű, de kell találni egy jó orvost, aki belövi a gyógyszereket, étrendet. Ne adj isten, még mozogni is elkezd. Csúnya bőr: tapasztalatból mondom, hogy kezelhető. Nagyon csúnya volt a bőröm, de megfelelő rutinnal nagyságrendekkel szebb lett alig pár hónap alatt. Emellett ekcémára is hajlamos vagyok a testem bármelyik pontján, ezért van mindig krémem rá itthon, illetve diétázom rá, hipoallergén mosószereket, tisztálkodó szereket használok. Rossz fogak: egy jó fogorvos, és hacsak nem kiemelkedően kesze-kusza, még a fogszabályozás sem annyira feltétel. Szintén gyakori, a nem előnyös haj, férfiaknál plusz szakáll. Nyilván borbély, fodrász ezen könnyen segít. Ha valaki kopaszodik, és borzalmasan áll neki, ma már könnyen szerezhető egyszerűen kezelhető és felhelyezhető hajpótlás elérhető áron. Ezen kívül az igénytelen, közönséges smink (nőknél, nyilván), öltözködés. Nem kell drága márkás ruha, de azért ne legyen szétkopva, teljesen kibolyhosodva, és passzoljon az alkatához, a nő meg ne hasonlítson bohócra, vagy azokra az elnagyolt agyonszexualizált babákra.

Ezeken kívül viszont csak deformitások jutnak eszembe. Aránytalan arc, test (ami nem testsúly miatt alakult így, hanem genetikailag torz). Nyilván senki sem tökéletesen szimmetrikus, de van egy bizonyos eltérési szint, ami felett valóban sokak számára csúnya lesz, bármit is kezd magával. De ilyenből elég keveset látok az utcán végigmenve.

És igen, abszolút magamból indulok ki. Általános iskolában, de még gimiben is kifejezetten csúnyának számítottam. De tettem ellene, és sok udvarlóm is volt az évek alatt. Jelenleg pedig 5 éve együtt vagyok egy számomra kívül-belül) vonzó férfival, akivel odavagyunk egymásért, és nem rég el is jegyzett. Persze, sírhattam is volna, hogy csúnya vagyok, mert tényleg az voltam, és hogy milyen kegyetlen ez a szemét világ.

2020. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Az is köztudott, hogy a lóarcúakat meg a csúnyákat dícsérik sokan, a szépeket pedig bántják manapság.
2020. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, ha jól sejtem, tiéd a 2-es is, én nem ítélkeznék, nevezném igénytelenségnek, ha vannak, akiknek ezek nem férnek bele. Akár anyagilag, akár időben, energiában. És de, aki szép, az többnyire magától olyan. Annak nem kell "megszakadnia", hogy épp csak egy vállalható szintre felhozza magát. Ez nagyon nem mindegy a mindennapokban. Bár tudom, most jön majd az, hogy minden megvan 2 forintból, 3 perc alatt. Az utóbbit különösen bírom; 3 perc egy alapos zuhanyra nem elég, nemhogy bármi másra. De az étrenddel is olyan könnyű dobálózni, amíg nem neked kell minden egyes kics*szett étkezésről nagyon szigorú kritériumoknak megfelelve, 100% sk. gondoskodnod. Nem beszélve arról, hogy emellé még esetleg hánynod is kell, annyira utálod azt, amit szabad enned...
2020. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#15


Te megjátszod, vagy tényleg nem érted?


"Szép az, ami érdek nélkül tetszik"


Kellemes arcvonások, szép szemek, szép száj, cuki mosoly stb ezt jelenti szépnek lenni, ez adottság baszdki, ránézel egy emberre és látod hogy esztétikus arca van vagy sem.

Meg van ennek az ellentéte is sajnos, mikor ránézel valakire és jellegtelen, előnytelen, semmilyen arca van, ezt hívják rondànak.

2020. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
#8-as; #17-es és kérdező: Vergődnek itt sokan, de a lényeget leírtátok. A nőknek sokkal könnyebb, akármilyen elhízott ronda disznók, mindig lesz egy átlagos vagy ronda, de néha nem is olyan rossz kinézetű pali, aki eljátssza nekik a szerelmest, csak h p*nához jusson végre. Én sovány, kórosan önbizalomhiányos, ámde kifejezetten jóképű vagyok, ezért, ha nem is hosszútávra, de sok kifejezetten szép barátnőm volt. Az a nő aki szépnek születik + szorgalmas, soha semmi gondja nem lesz többet az életben. Megfigyelheted, h az ilyenek apuci elkényeztetett kislányai lesznek, és a világ egész életében fényesre fogja nyalni a p*csáját örökké, egy kishancúr vagy csak egy kis figyelem reményében. Jó példa erre a főnökasszonyom, egy igazi c*ncimókus, mindig az épp aktuális vezetővel dug, mindenki csak és kizárólag kedves vele (még a nők is). Kb xart se ér a munkája, egyszer lejött a nagyfőnök, és finoman megjegyzéseket tett a munkájára, h kapja össze magát (mi, férfiként fél napos ordításokat szoktunk rezzenéstelen arccal tűrni), erre elsírta magát, s miután lelépett a góré, bepattant a kocsiba és hazament könnyes szemmel. Vele bezzeg mindenki megértő volt. Ez csak egy példa az ezerből, amiket a két szememmel láttam. Apám a titkosszolgálatnál dolgozott, azért IS VÁLASZTOTTÁK KI (igen képzeljétek, nem volt kívánságműsor), mert jó megjelenésű, és az ilyen embernek könyebben adnak ki információkat. Szó mi szó, az objektíven szép, (látszólag) kedves emberek sokkal sikeresebbek az életben. Akik ezeket itt cáfolják, megnézném őket élőben h néznek ki : D
2021. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!